Środa, 22.11.2017, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

NOWE AUTOBUSY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM

NOWE AUTOBUSY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM
Już niedługo na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego pojawią się nowe autobusy komunikacji miejskiej. Wszystko to dzięki podpisaniu umowy z przewoźnikiem, który zaopatrzył się w najnowszej generacji pojazdy. Dotychczasowe autobusy kursujące po mieście mówiąc delikatnie były wysłużone.

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tom 24
Tom 24 2.11.2017, 13:29
Bez klimy ? to ciekawe ?
pod stołem
pod stołem 30.10.2017, 16:16
WAŁEK JAKICH NIE BRAKUJE.MIAŁY BYĆ WSZYSTKIE FABRYCZNIE NOWE,TAKA BYŁA OFERTA KONSORCJUM P.P.U.H KŁOSOK I A 21,A TU CZĘŚĆ UŻYWANYCH.CO NA TO WŁODARZE?
karl
karl 29.10.2017, 08:30
Dzwinela i Hordyja ten temat przerastał. Hordyj jak tam twój sklepik?
bielawianin
bielawianin 27.10.2017, 17:05
TV SUDECKA to najgorsze badziewie wśród wszystkich telewizji regionalnych. Podziwiam VECTRĘ że jeszcze TV Pachury jest w jej repertuarze. Ludzie nie oglądajcie tego programu.
Ha ha ha
Ha ha ha 27.10.2017, 18:14
Wy nie oglądacie, ale ja będę tu wchodził i pisał bzdurne komentarze.
buru
buru 27.10.2017, 17:28
To po co ją oglądasz i hejtujesz? A po za tym jest jakaś lepsza telewizja lokalna?
....
.... 27.10.2017, 15:43
Ciekawie kto będzie je prowadzi bo zwalniaja kierowców zkm i pks sa tylko do końca roku bo wdzystko wykupil prywaciarz
Tyskie
Tyskie 27.10.2017, 15:31
Dzień dobry, kilka dni temu napisałem komentarz o następującej treści:
"Dzień dobry, mam pewien problem, mianowicie na Państwa stronę wkradł się chyba błąd. Chciałem zagłosować w plebiscycie na osobowość regionu na Pana Burmistrza Bielawy Piotra Łyżwę i nie mogę nigdzie znaleźć jaki kod jest do Niego przypisany, nie widzę go również na liście z wynikami. Prosiłbym w miarę możliwości o rychłe wyjaśnienie tej sprawy. Z góry dziękuję za odpowiedź."

Niestety z niewiadomych dla mnie przyczyn został on usunięty, podejrzewam więc, że Pan Piotr Łyżwa celowo nie został umieszczony wśród kandydatów. Podejrzewam również, iż ten komentarz zostanie w najbliższym czasie usunięty. Tak wygląda wolność słowa w rozumieniu redakcji Telewizji Sudeckiej.
ZUS
ZUS 27.10.2017, 16:16
To jest plebiscyt na osobowość regionu a nie najlepszego nauczyciela fizyki wiec widocznie się nie załapał ????
JTVS
JTVS 27.10.2017, 16:31
Myślę, że w tej chwili chodzi bardziej o wolność słowa i bezstronność telewizji byłego burmistrza, przejawiającą się usuwaniem niewygodnych dla nich komentarzy, a sprawa z jakich powodów nie ma tutaj Pana Łyżwy schodzi na drugi plan.
antypisior
antypisior 27.10.2017, 17:57
To jest prywatna a nie narodowa telewizji i dzięki Bogu, bo pewnie byśmy oglądali materiały rodem z TVPPiS
Proszę nie kasować
Proszę nie kasować 27.10.2017, 20:33
No cóż, ja czasem odnoszę wrażenie że ludzie z TVPiS uczyli się sztuki dziennikarstwa właśnie tutaj, gdzie dzielenie się prywatną opinią przez dziennikarzy oraz ataki personalne na konkretne osoby są chlebem powszednim.
a
a 28.10.2017, 01:00
a nie należysz przypadkiem do kasty z TVNPO?
Andrzej
Andrzej 27.10.2017, 15:36
KRRIT napewno się tym zainteresuje
kjnb