×
Czwartek, 18.01.2018, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

UWAGA KONTROLE PRĘDKOŚCI!!!

UWAGA KONTROLE PRĘDKOŚCI!!!
16 października 2017r. na terenie powiatu dzierżoniowskiego policjanci przeprowadzą wzmożone działania pod kryptonimem „Prędkość”.

W związku z tym przypominamy, że przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym skutkuje zatrzymaniem prawa jazdy i mandatem karnym w wysokości 400 zł. - 500 zł. Ponadto w przypadku ujawnienia wykroczenia polegającego na rażącym lekceważeniu przepisów ruchu drogowego, policjanci będą odstępować od ukarania sprawcy mandatem karnym. W zamian będą kierować sprawy do Sądu Rejonowego w Dzierżoniowie z wnioskiem o ukaranie sprawcy wykroczenia. Wówczas wysokość grzywny może wynieść nawet 5000 zł.
Działania podyktowane są narastającą liczbą zdarzeń drogowych, których główną przyczyną jest przekraczanie prędkości. Prosimy o rozwagę i zdjęcie nogi z gazu.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ddddd
ddddd 15.10.2017, 10:51
jezdzic wolniej!!!! nie dac się złapać!!! nie patrzeć w oczy policji aby uniknąć kontroli stosuj ta zagrywke psychologiczną :D
stiepan rzopa
stiepan rzopa 14.10.2017, 11:11
najlepiej kupic kamerke każdy ją powinien mieć nawet jak mało jeździ i ustawić ja na predkosciomierz zarejestruje date i godzine i w razie kontroli masz dowod ze nie przekroczyles predkosci... bo ISKRY sa dopiero wycofywane a to potrwa z takim dowodem możesz isc do sadu jeśli policja stwierdzi ze ich radar pokazywal ze niby przekroczyles predkosc szkoda tylko ze te urządzenia które można kupic w sklepie nie maja certyfikatu urzędu miar i wag ale sa honorowane i tak w sadzie:)!
Apollo
Apollo 14.10.2017, 09:59
Tylko prosze to wykonywać zgodnie z prawem. Wszystkie mierniki ktore nie identyfikują pojazdu sa nielegalne. Tak wiec dopuszcza sie karanie kierowców tylko miernikiami ktire zapisują video i w sposob obrazowy moga udowodnic winę. A ba naszym terenie takich nie ma. Sa jedynie videorejestratory w pojazdach policyjnych

Pozostałe