Czwartek, 22.03.2018, imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

WSPÓLNIE POMÓŻMY ARTUROWI

WSPÓLNIE POMÓŻMY ARTUROWI
Wspólnie chcemy pomóc człowiekowi, który wielokrotnie pomagał i do dziś, pomimo choroby pomaga innym. Dziś to Artur potrzebuje naszej pomocy!

Choroba dała znać o sobie w 2016-01-19, jestem po dwóch operacjach, leczenie jest nieprzerwanie kontynuowane. Do dnia dzisiejszego biorę chemię w szpitalu latawiec w Świdnicy. Dodatkowo do powyższej formy leczenia, dołączone jest leczenie olejem CBD i cbg.  Miesięczny koszt to kwota 5500zł – mówi Artur Sotek.

 

Diagnoza lekarzy była okrutna – rak jelita grubego. Konieczna była stomia.

W pomoc włączyła się nie tylko rodzina, ale również koledzy – muzycy. W piątek, 13 października o godz. 20:00 w świdnickiej Manufakturze organizują charytatywny koncert dla chorego przyjaciela.

Wszyscy chcemy pomóc. Pan Piotr Gałek z zaprzyjaźnionego zespołu Paranoja Hotel ma nadzieję, że świdnicki koncert odbije się echem w mediach, a to głośne wołanie o pomoc uruchomi maszynę zdarzeń – niech to będzie początek wszelkiej pomocy – mówi Gałek.

Całość ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na leczenie Artura.

Dla Gości zagrają dwa zespoły – Paranoja Hotel i Zakaz Wjazdu.

Zespół Paranoja Hotel swe początki datuje na marzec 2012 roku, kiedy to ad hoc zebrane trio Gałek-Haor-Grzebny wystąpiło w "Wieczorze Grajnatowym" w Wałbrzyskim WOK-u . Koncert wypadł na tyle dobrze, że Panowie Piotr Gałek i Krzysztof Haor postanowili kontynuować działalność dalej w duecie, prezentując się na scenie wałbrzyskiej. W 2016 w powiększonym do kwintetu składzie wraz z noworudzkimi muzykami przygotowali koncert poświęcony Tadeuszowi Nalepie. W 2017 roku Paranoja Hotel stała się oficjalnie kwintetem. Po długich poszukiwaniach wykrystalizował się obecny skład zespołu, który gra swoje autorskie utwory w stylistyce blues-rocka, jak również znane i lubiane covery. Ten dream team to: Piotr Gałek wokal , gitara Krzysztof Haor , gitara Mieczysław Gorzała , perkusja Krzysztof Kurnyta , saksofon Ryszard Ogorzelec , bas.

Z kolei Zakaz Wjazdu to zespół, który powstał w 2005 roku w Świdnicy „Zakaz Wjazdu” to brzmienie przyjemnego rocka, funku oraz bluesowych ballad doprawione polskimi tekstami! Grupa na swoim koncie ma liczne występy festiwalowe m.in. na XIII i XVII Nocach Jazzowych w Świdnicy i Wrocławiu. Zdobyli również pierwsze miejsce na Świdnickim przeglądzie rockowym „Zimowa Truskawka” oraz nagrodę specjalną im. Mariusza Kozioła na XI Przeglądzie Piosenki Poetyckiej w Oleśnie; liczne koncerty plenerowe i klubowe w Polsce i za granicą (Niemcy, Czechy).

Skład zespołu to: Piotr "Krakus" Krakowski - Gitara Artur Wojtysiak - klawisze Mariusz Woliński - Gitara Basowa Sylwester Wenerski - Perkusja Joanna Barczyk - Wokal Aleksandra Napierajczyk – Wokal, Jerzy Sykut – wokal.

 

Rezerwacja biletów pod numerem tel: 508358250

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe