×
Czwartek, 18.01.2018, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

PRZED NAMI DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE WE WROCŁAWIU

PRZED NAMI DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE WE WROCŁAWIU
W najbliższą niedzielę zapraszamy do Centrum Konferencyjno – Eventowego Stadionu Wrocław, na kolejną, czwartą już edycję Mega Dolnośląskich Targów Ślubnych.

Branża ślubna nie narzeka na kryzys,  ale wymagania klientów rosną. Ślub jest niezwykle ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich bliskich stąd nierzadko organizacja wesela przypomina planowanie i realizację prawdziwego show, w którym główne role odgrywają nowożeńcy. Tym , którzy mają przed sobą tę niezwykłą uroczystość z pewnością zainteresują oferty ponad 120 firm, które zapowiedziały swój udział w Mega Dolnośląskich Targach Ślubnych. Targi, zgodnie z oczekiwaniami odbiorców, stały się wydarzenie łączącym modę i rozrywkę.  Pokazy mody ślubnej i wieczorowej, które przygotowało sześć salonów będą okazją by przyjrzeć się najnowszym trendom. Towarzyszyć im będą pokazy tańca towarzyskiego, pokazy barmańskie oraz występy prezentujących obecnie najwyższy poziom muzyczny zespołów i DJów, którzy odpowiadają za oprawę uroczystości weselnych.  Nie zabraknie ofert dolnośląskich hoteli oraz restauracji, firm cateringowych, osób proponujących usługi foto-wideo oraz agencji eventowych, które pomogą przygotować wesele od A do Z.

Organizatorzy targów zapewniają każdemu odwiedzającemu bezpłatny katalog oraz darmowy parking na terenie Stadionu Wrocław. 

Największe Targi Ślubne na Dolnym Śląsku zapraszają!

Niedziela  1 października, godz. 10-17, cena biletu 25 zł

Wjazd na parking Stadionu Wrocław bramą „A” od Alei  Śląskiej.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe