Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Gdzie wziąć pożyczkę bez sprawdzania baz dłużników?

  • 13.09.2017, 10:42
  • Grupa Tipmedia
Gdzie wziąć pożyczkę bez sprawdzania baz dłużników?
Dla wielu osób zaciągnięcie pożyczki kojarzy się z długim i żmudnym procesem weryfikacji oraz oczekiwaniem na przelew z banku. Osoby, które mają krystalicznie czystą historię kredytową oraz konto w danym banku mogą liczyć na nieco szybsze pozytywne rozpatrzenie wniosku i korzystniejsze warunki. Jednak coraz częściej jest tak, że większość osób ma problemy z uzyskaniem pożyczki nawet przy dobrej historii kredytowej (przeszkodą może być wtedy np. brak zdolności kredytowej).

Co można w takim przypadku zrobić? Skorzystać z pożyczki bez sprawdzania baz dłużników.

Pożyczka bez sprawdzania w bazach dłużników – czy to możliwe?

W pierwszej chwili może wydawać się to dziwne, że instytucja udzielająca pożyczki nie będzie sprawdzała pożyczkobiorcy w bazie dłużników. Jednak nie do końca jest to prawdą. Dane osoby, która ubiega się o pożyczkę w instytucjach pozabankowych, czyli tak zwanych parabankach, są sprawdzane. Jednym ze sposobów na potwierdzenie danych podanych we wniosku online jest wysłanie przez pożyczkobiorcę przelewu weryfikacyjnego. Osoba składająca wniosek jest proszona o wykonanie przelewu na niewielką kwotę (najczęściej jest to 1 grosz lub 1 złoty).

Istnieje jeszcze jedna możliwość – skorzystanie ze specjalnej aplikacji, dzięki której nie trzeba dokonywać przelewu. Taką aplikację należy zainstalować na swoim telefonie i podać dane pozwalające na pobranie informacji z konta bankowego. Aplikacja ma dostęp jedynie do danych osobowych. Nie może pobierać informacji dotyczących danych dostępowych do konta, ani też informacji mówiących o stanie konta osoby starającej się o pożyczkę.

Gdzie można szukać ofert pożyczek bez sprawdzania w bazach dłużników?

Firmy udzielające tego rodzaju pożyczek działają zarówno stacjonarnie, jak i online. O wiele lepszym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania ze sprawdzonej firmy umożliwiającej złożenie wniosku przez internet. Wówczas bez wychodzenia z domu można złożyć wniosek, którego rozpatrzenia zajmuje około kilkunastu minut, często już łącznie razem z przelaniem pieniędzy na konto wnioskodawcy.

 

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia
Podziel się:
 

Pozostałe