Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

PRZED NAMI BIEG Z PRZESZKODAMI – KRATA

PRZED NAMI BIEG Z PRZESZKODAMI – KRATA
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa – Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają na pierwszą edycję biegu z przeszkodami „KRATA”, który odbędzie się 24 września 2017 roku w Dzierżoniowie.

 

Promowanie sportowego trybu życia, pokazanie naszego miasta z innej strony oraz dobra zabawa to wszystko towarzyszy nam przy pracy nad lekkim, miejskim biegiem z przeszkodami „KRATA”. Każda inicjatywa posiada swoją ideę, tak jest również i w tym przypadku. W nawiązaniu do miejskich legend postanowiliśmy przypomnieć jedną z nich, a właściwie napisać ją na nowo i nadać jej nowe znaczenie. Nasz wybór padł na KATA. Nasz bohater w czerwonym kapturze i z toporem w ręku jest postacią pozytywną, motywującą do zmiany, zachęcającą do podjęcia wysiłku w kierunku osiągania zamierzonych celów. Kat umożliwia każdemu podjęcie walki o siebie samego, jednocześnie przestrzegając go przed „kratą”. Ucieczka od KATA ma wymiar symboliczny. Pokazuje, że każdy ma szanse uciec od złych decyzji oraz czynów i biec w dobrą stronę. Droga ta często jest wyboista i pełna przeszkód, tak jak trasa naszego biegu. Warto jednak podjąć wysiłek, aby przy pomocy wizji goniącego KATA zmienić swoje życie na lepsze. Dlatego też  zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym takim biegu w Dzierżoniowie, sprawdzenia siebie i zdobycia pierwszego z serii medalu nawiązującego swym wzorem do naszego miasta, jego zabytków i trasy biegu.

Start i meta biegu zlokalizowane będą na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 7 km, która przebiegać będzie przez drogi polne, asfaltowe, bruk, parki miejskie oraz rzeki. Na trasie umieszczone zostaną przeszkody. Szczegółowy przebieg trasy można znaleźć pod adresem: http://www.biegkrata.pl/images/galeria/index.html

Do udziału zapraszamy osoby, które mają ukończone 18 lat. Za zgodą opiekuna mogą uczestniczyć również osoby w wieku 16-17 lat. Organizatorzy przewidzieli także specjalny bieg dla dzieci na dystansie 400 metrów po bieżni lekkoatletycznej. Zapisy na bieg dla dzieci odbywać się będą w Biurze Zawodów. Razem z dziećmi w biegu mogą uczestniczyć rodzice.

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3226

Bieg posiada limit uczestników i wynosi on 300 osób.

Wpisowe – 40 zł

W dniu biegu Biuro Zawodów otwarte będzie od godz. 9.00 i znajdować się będzie na bieżni lekkoatletycznej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Start pierwszej grupy zaplanowano na godz. 11.00.

Każdy uczestnik Biegu ma zapewniony pakiet startowy, pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek, natomiast po skończonej rywalizacji weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Regulamin biegu oraz inne szczegółowe informacje na stronie: http://www.biegkrata.pl/

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fred
Fred 12.09.2017, 20:44
30 osób zgloszonych masakra a w bielawie 900
G
G 14.09.2017, 21:22
W Bielawie zgłoszonych 1500...

Pozostałe