Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

ALARM ZORZOWY NA NOC 8-9 WRZEŚNIA

ALARM ZORZOWY NA NOC 8-9 WRZEŚNIA
W nocy z 8 na 9 września na terenie powiatu dzierżoniowskiego można będzie zaobserwować zjawisko zorzy polarnej. Subtelną zorzę będzie można ujrzeć na północnej części nieba. Przeszkodą w obserwacji może być zachmurzone niebo, ale jak mówią doświadczeni obserwatorzy tego zjawiska, zawsze można liczyć na to zorzę w lukach na niebie. Prognoza mówi że zjawisko można będzie obserwować już po zachodzie słońca będzie się to objawiało purpurowym kolorem na północnej stronie nieba.

W nocy z 17 na 18 marca 2015 roku, na terenie powiatu dzierżoniowskiego można było zaobserwować zjawisko zorzy polarnej. Tutaj uchwycone na zdjęciach z drogi z Dzierżoniowa do Uciechowa. Aktualne informacje na temat obserwacji zorzy i prognoz zjawiska >TUTAJ<  . Moje uwagi jak wykonałem zdjęcia opisałem .>TUTAJ<

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ffffffffffff
ffffffffffff 8.09.2017, 12:35
Noc jest od spania a d..a od s....a
Ciekawski
Ciekawski 8.09.2017, 09:22
czy wiadomo w jakich godzinach nocnych będzie to zjawisko?

Pozostałe