Poniedziałek, 19.02.2018, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

PRZED NAMI III FESTIWAL MAŁYCH PRAPREMIER 17-22 WRZEŚNIA

PRZED NAMI III FESTIWAL MAŁYCH PRAPREMIER 17-22 WRZEŚNIA
Już wkrótce na deskach wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy spektakle z Warszawy, Białegostoku, Wrocławia, Rzeszowa, Torunia, Łodzi, Szczecina i Poznania. Tegoroczna edycja Festiwalu małych Prapremier to aż 14 spektakli, 14 działań warsztatowych, 3 czytania performatywne, koncert i wykład.

III Festiwal małych Prapremier to jedyny na teatralnej mapie Polski festiwal, prezentujący wyłącznie prapremierowe spektakle teatrów dla dzieci i młodzieży.

Głównym założeniem Festiwalu jest otwarcie się na młodego widza oraz integracja z nim poprzez prezentację spektakli, uczestnictwo w czytaniach nowej dramaturgii oraz warsztatach teatralnych prowadzonych przez pedagogów teatru.

 

Ważnym elementem Festiwalu będą pospektaklowe dyskusje panelowe z udziałem twórców i publiczności, które mają w znaczny sposób przyczynić się do integracji środowiska teatralnego z widzami, pobudzać do interesujących poszukiwań repertuarowych oraz innowacyjnych rozwiązań inscenizacyjnych.

 

III FmP dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2017 oraz Gminy Wałbrzych.

 

BILETY NA SPEKTAKLE_ 14 zł

WARSZTATY_ wstęp wolny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wejściówki do odbioru w Biurze Organizacji Widowni_ tel.  74 666 73 40

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe