Piątek, 27.04.2018, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

PIKNIK CHARYTATYWNY DLA KRYSTIANA

PIKNIK CHARYTATYWNY DLA KRYSTIANA
3 września na placu, przy Stadionie Miejskim w Piławie Górnej odbył się "Piknik charytatywny-dla Krystiana". Krystian walczy z chorobą nowotworową, potrzebuje stałej opieki medycznej i drogiego leczenia. 13-latek jest uczniem piławskiej Szkoły Podstawowej, fanem piłki nożnej. W lipcu zawiązał się komitet społeczny, który podczas pikniku zbierał pieniądze na rzecz chorego chłopca. W akcje włączyli się piławscy Radni Rady Miasta, działacze społeczni, Urząd Miasta Piława Górna oraz Miejski Ośrodek Kultury i Biblioteka.

Na zorganizowanym przy Stadionie Miejskim pikniku można było skosztować i nabyć wiele pysznych domowych ciast, wylicytować wiele ciekawych rzeczy, nabyć książki na kiermaszu oraz podziwiać uczniów najmłodszych klas podczas występów i koncertów.
Liczną grupę na placu stanowili motocykliści z całego powiatu, gdzie za opłatę dla Krystiana, można było poczuć wiatr we włosach, podczas przejażdżki wokół stadionu. W zabawie i frekwencji przeszkodziły przelotne opady, ale jak poinformowali nas organizatorzy, zebrano 6424 zł.

 

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe