×
Czwartek, 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

PRZEBUDOWA DROGI W TRZEBNIKU ZAKOŃCZONA

  • 16.08.2017, 10:54
PRZEBUDOWA DROGI W TRZEBNIKU ZAKOŃCZONA
Mieszkańcy Trzebnika w gminie Łagiewniki mogą już bez przeszkód poruszać się po nowej nawierzchni drogi w ich miejscowości.

Droga została gruntownie przebudowana i poszerzona (wykonanie nowej podbudowy) na długości ponad 650 metrów, od skrzyżowania z drogą krajową nr 8, wraz z utwardzeniem placu przy świetlicy wiejskiej (nawierzchnia bitumiczna).

Firma Bisek - Asfalt Michał Bisek z Kostomłotów, prowadząca prace, przebudowała również istniejące zjazdy do poszczególnych posesji wraz z przepustami oraz oczyściła, odtworzyła i odmuliła przydrożne rowy. Prace objęły również wykonanie nawierzchni poboczy z tłucznia kamiennego, a także wprowadzenie stałej organizacji ruchu.

Wartość inwestycji, na realizację której Powiat Dzierżoniowski otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, wyniosła około 423.000 zł, kwota dofinansowania przebudowy wyniosła 270.000 zł.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe