Sobota, 21.07.2018, imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY WIENIEC DOŻYNKOWY

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY WIENIEC DOŻYNKOWY
Wydział Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy powiatu dzierżoniowskiego. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 22 sierpnia.

Konkurs jest adresowany do mieszkańców sołectw z gmin naszego powiatu. Mieszkańcy mogą zgłaszać do konkursu jedynie tradycyjne wieńce dożynkowe w kształcie korony. Powinny one być wykonane tylko z naturalnych materiałów, to znaczy nie mogą zawierać elementów plastiku, styropianu czy sztucznych kwiatów.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne o wartości: I miejsce - 300 zł, II miejsce - 200 zł, III miejsce - 100 zł. Zwycięzca (zdobywca I miejsca) uzyska dodatkowo prawo do reprezentowania powiatu dzierżoniowskiego na Dożynkach Wojewódzkich organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 3 września w Obornikach Śląskich.

Zgłoszenia do konkursu należy przesłać drogą mailową na adres ek@pow.dzierzoniow.pl lub złożyć osobiście w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie (Rynek 27, II piętro, pokój 207). Termin przyjmowania zgłoszeń mija we wtorek 22 sierpnia o godz. 15:00.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Wydziału Edukacji i Kultury - Bożena Rokita i Wiesław Jasiński, tel. (74) 832 52 05.

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe