Środa, 21.02.2018, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

PRZED NAMI GRAND PRIX W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ

PRZED NAMI GRAND PRIX W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza na III Turniej z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej, który odbędzie się w niedzielę 30 lipca na terenie basenu odkrytego Ośrodka.

Zapisy prowadzone będą przed turniejem do godziny 10:00 (wejście boczne na basen od strony boiska). W Grand Prix mogą brać udział 2-osobowe drużyny męskie3-osobowe drużyny żeńskie lub 3-osobowe drużyny mieszane (2 kobiety +1 mężczyzna).

Wpisowe wynosi 15 zł od drużyny, w które wliczone jest wejście na basen. Grand Prix składa się z 3 turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego. W turnieju finałowym, zaplanowanym na 13 sierpnia, zagra 8 najlepszych drużyn z eliminacji, a odbędzie się on na boisku do siatkówki plażowej przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie.

W turniejach eliminacyjnych dla trzech najlepszych drużyn organizatorzy ufundowali puchary. Natomiast drużyny, które zajmą miejsca I-III w turnieju finałowym otrzymają nie tylko okazałe puchary, ale także nagrody finansowe o wartości 600, 400 i 200 zł.

Zapraszamy do udziału !!!

Organizatorami imprezy są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz MKS Lider Dzierżoniów, a finansowana jest ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 – 2020.

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe