Wtorek, 26.09.2017, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

„ŁAŃCUCH ŚWIATŁA” POD SĄDEM REJONOWYM W DZIERŻONIOWIE

„ŁAŃCUCH ŚWIATŁA” POD SĄDEM REJONOWYM W DZIERŻONIOWIE
W niedzielę 16 lipca o godz. 21.00 pod Sądem Rejonowym w Dzierżoniowie podobnie jak w całym kraju odbyła się manifestacja w obronie sądownictwa.

Stajemy dziś w łańcuchu czystych intencji. Chcemy takich reform sądów, które będą napisane ponad podziałami. W interesie zwykłych ludzi, a nie polityków rządzących krajem. Konsekwentnie i z determinacją niszczony jest ustrój Polski, o który walczyło pokolenie naszych rodziców. Reforma sądów jest potrzebna, ale to, co się dzieje nie jest reformą sądów. To zamach na sądownictwo - przemawiał jeden z organizatorów protestu.

 

 

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

koles
koles 18.07.2017, 00:54
Tragedia. Ten hymn spiewaja tak jakby ktos umarl
Hania rencistka z Byszowa
Hania rencistka z Byszowa 17.07.2017, 14:12
Jak to jest ze mniej ludków przyszło niz tam pracuje?
Bolek
Bolek 17.07.2017, 22:33
I tak wiecej niż na wiece poparcia dla kurdupla :-)
erag
erag 17.07.2017, 13:17
Wszyscy krzyczą i debatują. Jedni mówią jest potrzebna a inni to zamach na wolność. A ja się pytam ile mogę zarobić na tej reformie? Jeśli nic - to życzę wam powodzenia. Już raz walczyłem w latach 80 i co zarobiłem? figę z makiem. Mało tego, teraz mam się martwić sam o swoją przyszłość i jałmużnę na emeryturze. Tak więc jeszcze raz. Życzę wam powodzenia.
M.
M. 17.07.2017, 09:22
Mnie tam nie było, ale dziękuję że wy byliście!
n
n 17.07.2017, 09:31
a ja wam nie dziękuję. bo robicie to na zamówienie
troll
troll 17.07.2017, 09:17
Reforma sądów jest potrzebna i to bardzo poważna - nie ma dyskusji. Ale nie taka jaka proponuje pis - przyklady jak wg nich wyglada panstwo prawa juz az zanadto - wypadki premier Szydło czy Macierewicza pokazuja kogo to prawo chroni. Zwykly obywatel zawsze przegra jezeli przeciwko bedzie mial czlonka jedynie slusznej opcji. Wiec tym, ktorym wode z mozgu zrobila tvpis i 500+ niech sie chwile zastanowia przeciwko czemu sa te protesty.
 m
m 17.07.2017, 09:33
chyba tobie wodę z mózgu zrobiła TVN.
agnes52
agnes52 17.07.2017, 10:52
u Ciebie nawet KUR-wizja nie trafiła na mózg....chyba uleciał
antypis
antypis 17.07.2017, 08:06
Najgorsze jest to, że ten ciemny lud który tak ufa PISOWI nie ma zielonego pojęcia w jakim kierunku to zmierza. Ziobro, Macierewicz, Kaczyński i wielu innych to ludzie którzy odpowiedzą za swoje czyny i działanie na szkodę Polski, a Ci którzy tu wypisują głupoty i tak tego nie zrozumieją bo rozumu się nie kupuje za 500+
Jj
Jj 17.07.2017, 08:18
Może jakieś argumenty? Bo wypisywanie tylko ,że odpowiedzą za coś nie wiele wnosi. Co boicie się? Wiemy,że nie pasuje wam ,że biorą się za skorumpowane sądy.
emerytka
emerytka 17.07.2017, 07:23
Wpisy pisowców!
Niezależny
Niezależny 17.07.2017, 12:06
Najpierw na garnuszku POP,nasępnie PO, chroniona przez NSA i rozgoryczona, że brak 500+.Babciu! Czytaj ze zrozumieniem przeciw czemu głosujesz
hb
hb 17.07.2017, 01:41
ale jaja. te dziadki jeszcze śpiewają hymn Polski. Oni udają ,że sądy były takie z...iście sprawiedliwe. Co TVN robi z ludzi
agnes52
agnes52 17.07.2017, 10:50
nie tylko dziadki...ale fakt, że szczyli niewyedukowanych nie było - Ciebie też, pewnie oglądałeś KUR-wizję
hb
hb 17.07.2017, 11:22
żal mi ciebie
ha ha ha
ha ha ha 16.07.2017, 23:34
Kwiecień z ojcem. Ale jaja.
jaki
jaki 16.07.2017, 23:31
Są wakacje a nie 1 listopada
KasiaLu
KasiaLu 16.07.2017, 22:30
Byliśmy!!!!
kjn
kjn 16.07.2017, 23:07
A kim jesteście? Rodzinami tych skorumpowanych sędziów???
AAAA
AAAA 17.07.2017, 13:16
@kjn Być może są sędziowie skorumpowani, podobnie jak są księża pedofile czy strażacy podpalacze. W każdym środowisku są czarne owce. Pytanie pierwsze: ilu ich jest że pozwalasz sobie na takie uogólnienie? Po drugie: czy to jest argument za likwidacją instytucji? Można eliminować przestępców, można poprawiać działanie instytucji, ale to co się dzieje nie zmierza w tym kierunku. To jest totalne podporządkowanie państwa jednej osobie. Pomyśl czy to dobre i czy bezpieczne i czy takiego państwa chcemy.
Tt
Tt 17.07.2017, 13:28
Bardzo dobrze
HW