Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ W TERENIE ZABUDOWANYM O 58 KM/H!

PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ W TERENIE ZABUDOWANYM O 58 KM/H!
Policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na terenie powiatu dzierżoniowskiego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość aż o 58 km/h. Do zatrzymania doszło w Bielawie na ul. Dzierżoniowskiej. W związku z tym wykroczeniem kierujący stracił prawo jazdy na 3 miesiące, dostał grzywnę w formie mandatu oraz punkty karne. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość szczególnie w terenie zabudowanym powoduje duże zagrożenie w ruchu drogowym.

14 lipca br. przed godziną 3:00 w Bielawie na ul. Dzierżoniowskiej patrol dzierżoniowskiej drogówki zatrzymał BMW  poruszające się ze znaczną prędkością. Policyjny radar wskazał, że kierowca przekroczył dozwolona prędkość aż o 58 km/h. Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą siedzi 24-letni mieszkaniec Ostroszowic. W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci nałożyli na kierującego grzywnę w formie mandatu oraz 10 punktów karnych. Zgodnie z przepisami, mężczyzna musiał pożegnać się również z prawem jazdy, które może odzyskać dopiero po 3 miesiącach.

Przypominamy, że jeśli kierowca mimo zatrzymanego prawa jazdy dalej będzie prowadzić auto bez uprawnień, okres ten przedłuży się do sześciu miesięcy, a kolejna „wpadka” bez prawa jazdy, zakończy się cofnięciem uprawnień i koniecznością ponownego zdawania egzaminu.

 

KPP w Dzierżoniowie

Oficer Prasowy

podinsp. Mariusz Furgała

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

misas handlasz
misas handlasz 16.07.2017, 23:43
Konrad to ty czy ten co dziwne miny strzela (ksywa to jakis ptak)

Pozostałe