Poniedziałek, 20.11.2017, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

250 TYS. ZŁ ZA REMONT BIELAWSKIEGO MOLO?

250 TYS. ZŁ ZA REMONT BIELAWSKIEGO MOLO?
W poniedziałek 10 lipca miała odbyć się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Bielawie. Przyczyną tego nagłego spotkania miał być temat remontu molo na Bielawskim Jeziorze. Według grupy radnych, którzy stawili się na sesji koszt remontu molo na poziomie blisko 250 tys. zł jest zbyt wysoki na to co do tej pory zostało wykonane, dlatego postanowili zwołać sesję, aby powołać biegłego do zbadania tej sprawy. Niestety prócz zainteresowanej strony i przewodniczącego Zbigniewa Dragana nikt z pozostałych radnych nie pokazał się na sali.

 

Czy faktycznie okres urlopowy spowodował brak kworum na poniedziałkowej sesji, czy też inne koalicyjne ustalenia? Z pewnością o tym dowiemy się już niebawem.

 


Obecni radni: Zbigniew Dragan (przewodniczący), Jarosław Florczak, Tomasz Jazowski, Krzysztof Możejko, Adam Pajda, Kazimierz Rachowiecki, Leszek Stróżyk i Tomasz Wojciechowski.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

linch
linch 15.07.2017, 10:09
A co na to burmistrz Łyżwa ? Jeśli jest szefem, to powinien stanowczo zareagować. Chyba, że nie jest .....
warcabista
warcabista 16.07.2017, 10:36
trzeba być szachistą aby to zrozumieć
r.
r. 16.07.2017, 13:10
Zanim rzucisz oskarżenia dowiedz się kiedy ostatni raz ten pomost był remontowany, zagrożeniem dla bezpieczeństwa nie są deski na deptaku ale to czego nie widać czyli pod pomostem. Później dowiedz się ile kosztuje wzmocnienie itd. jak to zrozumiesz to spokojnie dalej możesz być warcabistą
T
T 16.07.2017, 15:27
A kto to kosztorysował? Runej?
Widzę jego rękę
Greg
Greg 14.07.2017, 07:39
Smierdzaca sprawa
A zachowanie radnych, ktorzy nie przyszli jest karygodne. Zamiast lansu na portalach, plakatach i bilboardach niech sie w koncu wezma za prace.
zaradny
zaradny 13.07.2017, 07:58
po wypowiedziach radnych,członków komisji rewizyjnej Stróżyka i Florczaka oraz zapoznając się z protokołami tej komisji (które są na bip-ie urzędu) wątpie czy mogą cokolwiek skontrolować.więcej tam dziwnych wypowiedzi a całkowity brak pracy kontrolnej,panowie powinni sami ustąpić z tej komisji gdyż przynosicie wstyd tej instytucji.
Andy
Andy 12.07.2017, 21:31
Kto jest w komisji rewizyjnej? Kto to powinien speaqdzic?
j
j 12.07.2017, 23:46
CBA, również komisję rewizyjną
popo
popo 12.07.2017, 20:45
za 250 tys. był by nowe molo , deski z odzysku u mnie tak dach robili
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.07.2017, 20:33
Radni wstyd !!!!
Runej
Runej 12.07.2017, 15:18
Ciekawe kto przytulił i ile? Teraz wyjdzie, że w stare deski nowe gwoździe powbijali.
DDD
DDD 12.07.2017, 15:34
Bardzo cenne gwoździe, jak nic ktoś przytulił pieniążka i teraz nie ma winnego.

Pozostałe