Środa, 21.02.2018, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

JUŻ W NIEDZIELĘ PUCHAR STREFY MTB SUDETY W BIELAWIE

JUŻ W NIEDZIELĘ PUCHAR STREFY MTB SUDETY W BIELAWIE
W najbliższą niedzielę (02.07.2017) karawana tegorocznej serii o Puchar Strefy MTB Sudety 2017 zawita w kolejne, czwarte już miejsce startu w tym sezonie. Tym razem będzie to Bielawa!

 

Miasteczko zawodów położone na obszarze malowniczego jeziora u stóp Gór Sowich zaprasza  wszystkich zawodników i kibiców nie tylko na wyścig, oferuje bowiem całą masę innych atrakcji. 

Kiedy fani kolarstwa górskiego będą rywalizować na dwóch dystansach (MINI - 26 km i MEGA -  43 km), ich rodziny i kibice będą mogli korzystać z prawdziwie wakacyjnej atmosfery bielawskiej okolicy z nowym basenem, plażą, wypożyczalnią kajaków i rowerów wodnych, siłownią plenerową, wakebordingiem i placami zabaw dla najmłodszych. 

Warto zauważyć, że z informacji organizatorów już teraz wynika, że ta runda Pucharu Strefy będzie rekordowa pod względem frekwencji. Z tej okazji przygotowane zostały wartościowe nagrody finansowe i rzeczowe. Dodatkowo spośród wszystkich uczestników maratonu rozlosowane zostaną trzy pakiety o wartości 2000 zł każdy (!), do wykorzystania w sowiogórskim hotelu: Hotel Dębowy. 

Abstrahując jednak od wysokiego poziomu organizacji, z pewnością czeka nas świetne ściganie, na doskonale wytyczonych trasach, w pięknych okolicznościach przyrody. To właśnie te aspekty wyróżniają serię rozgrywaną w Strefie MTB Sudety i pracują na jej etykietkę jako prawdziwe ,, Pure MTB''. 

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Uczestnik
Uczestnik 28.06.2017, 23:10
SUPER IMPREZA MTB !!!

Pozostałe