Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

DZIEŃ OTWARTY U STRAŻAKÓW W DZIERŻONIOWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)

DZIEŃ OTWARTY U STRAŻAKÓW W DZIERŻONIOWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)
W dniu 24 czerwca w godz. 10:00 - 17:00 odbył się "Dzień Otwarty KP PSP w Dzierżoniowie". Strażacy zapewnili szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych a wszystko po to, aby przekazać mieszkańcom zasady bezpiecznego zachowania się i poznania specyfiki służby strażaka.

Wśród najmłodszych największą popularnością cieszyło się wyciąganie manekina ukrytego w zadymionym kontenerze, gdzie dym emitowała wytworzona zimna para. W upalny dzień lanie wody do celu też miało bardzo duże wzięcie. Ciekawą konkurencją było wspinanie się po układanych skrzynkach z asekuracją. Strażacy, przy licznej publiczności demonstrowali gaszenie pożaru w kuchni i w mieszkaniu oraz w jaki sposób ugasić pożar samochodu. We wszystkie te pokazy byli włączani widzowie, którzy wcześniej zostali kompletnie ubrani tak jak strażacy przystępują do akcji.   

 

Krzysztof Bachiński
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe