×
Czwartek, 18.01.2018, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

MINISTER ANNA ZALEWSKA ZAKOŃCZYŁA ROK SZKOLNY W PIŁAWIE GÓRNEJ (AKTUALIZACJA)

MINISTER ANNA ZALEWSKA ZAKOŃCZYŁA ROK SZKOLNY W PIŁAWIE GÓRNEJ (AKTUALIZACJA)
23 czerwca o godzinie 9:00 na terenie Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Minister edukacji narodowej Anna Zalewska wzięła udział w zakończeniu roku szkolnego. Minister życzyła uczniom udanych i bezpiecznych wakacji. A nauczycielom podziękowała za trud w wychowaniu młodzieży.

Burmistrz Piławy Górnej Zuzanna Bielawska wraz z minister edukacji  wręczała wyróżnionym uczniom nagrody. Sympatycznym akcentem akademii było pożegnanie, odchodzącej na emeryturę po 40 latach pracy w szkole; Joanny Bieleckiej. Na zakończenie uroczystości odbył się malutki program artystyczny przygotowany przez młodzież. Uczniowie powrócą do szkolnych ław 4 września. 

 

 

 

Krzysztof Bachiński
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Joanna
Joanna 24.06.2017, 04:41
Brawo Pani Minister. To dobra zmiana. Uczniowie będą zawsze mieli miejsca w szkole . Dyrektorz szkol o to sie troszczą , żeby nie zabrakło godzin dla nauczycieli i kasy od burmistrza. Nauczyciel chroniony jak żaden pracownik w Polsce. Dba o to karta nauczyciela jeszcze postkomunistyczna . W Polsce codziennie tysiące ludzi traci prace i pies z kulawa noga o nich sie nie upomni muszą sobie radzić. Nauczyciel człowiek wykształcony ma większe możliwości znalezienia pracy. Niech sobie radzą.
eretwhweh
eretwhweh 24.06.2017, 01:18
Kocham Panią ministrę za to, że dotrzymała słowa - na reformie oświaty żaden nauczyciel nie straci pracy. Co prawda jest te dziesięć tysięcy nauczycieli, którzy zostali wyrzuceni na bruk, ale kto by się tym przejmował.
s
s 23.06.2017, 16:21
pamietajcie! zanim zaczniecie wakacje MUSICIE wejsc na strone ministerstwa XD no niezle
Starszy Pan
Starszy Pan 23.06.2017, 14:03
Pamiętam takie odwiedziny partyjnych oficjeli za komuny, z obstawą i żeby uniknąć ludzi którzy mogliby zapytać PZPR/PiS o kłamstwa i oszustwa.
Polak
Polak 23.06.2017, 14:00
Dobrze, że "minister" tutaj zakończyła, bo w całej Polsce wykończyła. Szkoda dzieciaków które stracą na jej "reformie", ale przynajmniej biznes wydawców podręczników zyska. Przecież nie bez powodu wywaliła darmowe podręczniki na śmietnik.

Pozostałe