×
Środa, 17.10.2018, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

DZIERŻONIOWSKIE PREZENTACJE GOSPODARCZE 2017

  • 12.06.2017, 14:03 (aktualizacja 12.06.2017 14:05)
DZIERŻONIOWSKIE PREZENTACJE GOSPODARCZE 2017
W tym roku XXIII Dzierżoniowskie Prezentacje Gospodarcze odbyły się wspólnie z 40. jubileuszowymi Dniami Dzierżoniowa. Był to strzał w dziesiątkę ze względu na wyjątkową letnią pogodę, która przeciągnęła o wiele więcej zwiedzających. Na uroczystym otwarciu nie zabrakło znamienitych gości, przedsiębiorców, parlamentarzystów, samorządowców oraz delegacji z miast partnerskich.

 

SMOK PUBLICZNOŚCI 2017

I miejsce - SMOK PUBLICZNOŚCI 2017 - DROGERIA FOR BEAUTY - firma oferująca wspaniałe kosmetyki  na ul. Strzelniczej w Dzierżoniowie (733 głosy).  

II miejsce - HURTOWNIA FRYZJERSKO - KOSMETYCZNA FRYZAW - nowoczesna i szybko rozwijająca się firma z pasją, której dewizą jest gwarantowana satysfakcja  i zadowolenie z zakupionych produktów (490 głosów).

III miejsce - GLASTECH GRAFIKI W SZKLE - firma świadcząca profesjonalne usługi szklarskie. Oferują: lustra na wymiar wklejane, lustra w ramach z oświetleniem LED, panele szklane do kuchni i łazienki, szkło kolorowe LACOBEL, szkło z grafiką do szaf, szklane kabiny prysznicowe na wymiar, szklane drzwi otwierane i przesuwne, parawany prysznicowe na wymiar, ścianki całoszklane z drzwiami, szklane balustrady (411 głosów).

 

SMOK PUBLICZNOŚCI 2017 - NAJAKTYWNIEJSZA ORGANIZACJA POZARZĄDOWA

I miejsce - STOWARZYSZENIE DRUŻYNA BRACI - Drużyna Braci jest Chrześcijańską Formacją ASG, działającą na Dolnym Śląsku od 2009 roku. Wielu członków Drużyny Braci, oprócz zamiłowania do airsoftu łączy ich miłość do Jezusa Chrystusa wyrażana w praktyczny sposób w codziennym życiu. Przygoda z ASG zaczęła się od wspólnych zabaw ojców z synami, które szybko przekształciły się w spotkania podnoszące umiejętności związane z militariami. Drużyna Braci aktywnie uczestniczy w działaniach wspierających proobronność naszego kraju, wyrażając to udziałem w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez Wojsko Polskie, oraz członkostwem w organizacjach proobronnych. 

II miejsce -  MUZEUM PRZEMYSŁU I KOLEJNICTWA NA ŚLĄSKU - muzeum zajmuje się praktyczną ochroną obiektów poprzemysłowych charakterystycznych dla rozwoju gospodarczego Śląska. Misja ta realizowana jest w dwóch istniejących już placówkach - Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śl. Oraz Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia w Katowicach. W planach jest powołanie i uruchomienie kolejnych placówek, jak: Młyn Hilberta w Dzierżoniowie, Muzeum Porcelany na Śląsku w Tułowicach k. Opola, Muzeum Technik Rolniczych w Piotrowicach k. Świdnicy.

III miejsce - STOWARZYSZENIE WIELKA SOWA - stowarzyszenie powstało w 1998 roku jako organizacja skupiająca w swoich szeregach ludzi aktywnych, zdecydowanych poprzez tworzenie elementów infrastruktury turystycznej, działając na rzez ożywienia gospodarczego rejonu Gór Sowich. Pierwszym bardzo ważnym dokonaniem Stowarzyszenia był remont wieży widokowej na Wielkiej Sowie, na której co roku od 19 lat w rocznicę otwarcia organizują rodzinne zloty turystyczne. Na bieżąco tworzą ścieżki, oznaczają szlaki turystyczne, a także zajmują się budową platform widokowych.

 

SMOK BIZNESU 2017 - DEBIUT ROKU

SMOK BIZNESU 2017 - „DEBIUT ROKU” -  DIETETYK KLINICZNY MARTA SZYMAŃSKA – poradnictwo dietetyczne dla dorosłych, dzieci i młodzieży, zarówno dla osób zdrowych, jak i chorych. Indywidualne diety odchudzanie, na przyrost ciała, dla kobiet ciężarnych i karmiących oraz specjalistyczne w wybranych jednostkach chorobowych, miedzy innymi takich jak: cukrzyca, nadciśnienie, choroby autoimmunologiczne oraz w nietolerancjach i alergiach pokarmowych.

II miejsce - KAWIARNIA NA MURACH - łączy niezwykły klimat średniowiecznych murów miejskich oraz doskonały smak komponowany każdego dnia na nowo, na bazie własnych receptur i świeżych składników. To jedyne miejsce w mieście, które zapewnia smakowanie niepowtarzalnych dań i deserów otoczonych wyborną atmosferą przepysznej kawy i herbaty parzonej w klimatycznym wnętrzu.

III miejsce - GLASTECH  GRAFIKI W SZKLE - firma świadcząca profesjonalne usługi szklarskie. Oferują: lustra na wymiar wklejane, lustra w ramach z oświetleniem LED, panele szklane do kuchni i łazienki, szkło kolorowe LACOBEL, szkło z grafiką do szaf, szklane kabiny prysznicowe na wymiar, szklane drzwi otwierane i przesuwne, parawany prysznicowe na wymiar, ścianki całoszklane z drzwiami, szklane balustrady

IV miejsce - KASEL KATARZYNA TOMANEK z Ząbkowic Śląskich – wiodący dystrybutor, lakierów samochodowych i przemysłowych znanych marek. W ofercie lakiery samochodowe i przemysłowe, lakiery w sprayu i zaprawki, kosmetyki samochodowe, usługi z zakresu doradztwa oraz doboru lakieru. 

 

 

SMOK BIZNESU 2017 - PRZEDSIĘBIORSTWO ROKU 

SMOK BIZNESU 2017 - PRZEDSIĘBIORSTWO ROKU - SILHOUETTE DCD - hurtownia kosmetyczno-fryzjerska, oferująca profesjonalne kosmetyki w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Na terenie naszego województwa zamówiony towar dowożony jest bezpośrednio salonów urody.

II miejsce - PRZEWOZY - PEGAZ - przewozy krajowe, wyjazdy turystyczne i rekreacyjne, przejazdy okolicznościowe, wyjazdy na targi, konferencje, szkolenia, wyjazdy firmowe, wycieczki szkolne i edukacyjne oraz dowóz na lotnisko. Firma zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

III miejsce - VERSANT HOTEL & SPA - hotel zapewnia ciszę i spokój, rodzinną atmosferę, a także 12 oryginalnych i komfortowych  pokoi w niepowtarzalnym stylu. Czterogwiazdkowy obiekt hotelowy, stefa SPA, restauracja z wykwintną kuchnią pozwalają na wyciszenie i wypoczynek. W ramach VERSANT WELLNESS CLINIC odkrywają sekret wiecznej młodości przy współpracy lekarzy medycyny estetycznej, dietetyków i kosmetologów. Versant zaprasza na zabiegi na twarz i ciało, masaże, kąpiele oraz usługi kosmetyczne dla pań i panów w każdej grupie wiekowej.

IV  miejsce - VENTI – działająca od 2006 roku firma specjalizuje się w obróbce szkła płaskiego. Prowadzi sprzedaż luster na terenie całego kraju. Na rynku lokalnym wykonuje lustra pod indywidualne zamówienia klienta oraz zajmuje się pomiarem i montażem luster wklejanych. Wykonuje również zabudowy ze szkła lakierowanego typu LACOBEL, które można zastosować do kuchni, salonu oraz łazienki.

 

Kapituła postanowiła także przyznać wyróżnienie dla STOWARZYSZENIA WIELKA SOWA  za podejmowanie działań mających na celu turystyczne ożywienie gospodarcze Gór Sowich oraz rozwój ważnych dziedzin życia społecznego jakimi są turystyka, kultura i gospodarka.

Ponadto Kapituła postanowiła podziękować Centrum Aktywizacji Społecznej za zaangażowanie w działania mające na celu pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej poprzez aktywizację społeczno-zawodową i kulturalno-oświatową.

Podzelowania kapituły trafiły także do Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku za podejmowanie działań mających na celu ochronę dziedzictwa kultury technicznej na terenie Śląska oraz prowadzenie działalności dydaktycznej i naukowej.

Kapituła Smoków Biznesu

  • Ryszard Krzyśków - przewodniczący
  • Renata Gonet - zastępca przewodniczącego
  • Anna Zarzycka
  • Diana Kaczyńska
  • Bogdan Małecki
  • Iwona Frydmańska- sekretarz

 

Patronat honorowy nad 3 Dzierżoniowskim Prezentacjami objął Marszałek Województwea Dolnośląskiego. Sponsorzy: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna INVEST-PARK, Michał Mroszczak – Salony Fryzjerskie, Firma Cooper Standard sp. z o.o., Firma Unison Engine Components Poland Sp. z o.o., Centrum TMT autoryzowane salony i serwisy marek SKODA i OPEL. 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wystawca
Wystawca 12.06.2017, 22:24
Brawo dla burmistrza! Impreza odzyskuje świeżość.
Jkh
Jkh 12.06.2017, 22:41
Znowu Ania???

Pozostałe