Piątek, 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

BIEG "RODZIC I JA"

  • 13.05.2017, 00:45 (aktualizacja 13.05.2017 01:07)
  • Krzysztof Tatrocki
BIEG "RODZIC I JA" Krzysztof Tatrocki
3. rekreacyjny Bieg „Rodzic i ja” zorganizowany przez MOW w Sobótce i KB Sobótka już za nami. Kolejny raz okolice Domu Turysty „Pod Wieżycą” opanowali entuzjaści biegania, aktywnej formy spędzania czasu wolnego, dający wspaniały przykład najmłodszym uczestnikom biegu.

Bieg ukończyło 237 osób, w tym 55 przedszkolaków i 47 uczniów szkół podstawowych. Ich dziecięcy entuzjazm i pełna animuszu postawa wpływały na niepowtarzalny klimat imprezy. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal i dyplom. Biegaczom towarzyszyli młodzi karatecy z sobóckiego Klubu Karate Kyokushin. O dobrą formę startujących zadbał Król JULIAN i jego koledzy „wyginając śmiało ciało” w rytm muzyki. Miś ŚLĘŻYSŁAW i SŁOWIANKI częstowali zebranych łakociami i ekologicznymi jabłkami. Wykorzystując piękną pogodę, spędziliśmy wszyscy wspólnie – biegacze i organizatorzy – kilka godzin na łonie natury. 

Bardzo gorąco dziękuję wszystkim wolontariuszom, instytucjom, firmom i osobom prywatnym za współpracę, życzliwość, materialne wsparcie i pracę przy organizacji biegu.

Film i fotki dzięki wsparciu rodzininy Tatrockich (dziękujemy!):
Więcej zdjęć w galerii; https://photos.google.com/

Iwona Stankiewicz – Dyrektor Biegu

Żródło; http://www.kbsobotka.pl/bieg-rodzic-i-ja-12-v-2017-r/

Krzysztof Tatrocki

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe