Poniedziałek, 19.02.2018, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

BIEG "RODZIC I JA"

  • 13.05.2017, 00:45 (aktualizacja 13.05.2017 01:07)
  • Krzysztof Tatrocki
BIEG "RODZIC I JA" Krzysztof Tatrocki
3. rekreacyjny Bieg „Rodzic i ja” zorganizowany przez MOW w Sobótce i KB Sobótka już za nami. Kolejny raz okolice Domu Turysty „Pod Wieżycą” opanowali entuzjaści biegania, aktywnej formy spędzania czasu wolnego, dający wspaniały przykład najmłodszym uczestnikom biegu.

Bieg ukończyło 237 osób, w tym 55 przedszkolaków i 47 uczniów szkół podstawowych. Ich dziecięcy entuzjazm i pełna animuszu postawa wpływały na niepowtarzalny klimat imprezy. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal i dyplom. Biegaczom towarzyszyli młodzi karatecy z sobóckiego Klubu Karate Kyokushin. O dobrą formę startujących zadbał Król JULIAN i jego koledzy „wyginając śmiało ciało” w rytm muzyki. Miś ŚLĘŻYSŁAW i SŁOWIANKI częstowali zebranych łakociami i ekologicznymi jabłkami. Wykorzystując piękną pogodę, spędziliśmy wszyscy wspólnie – biegacze i organizatorzy – kilka godzin na łonie natury. 

Bardzo gorąco dziękuję wszystkim wolontariuszom, instytucjom, firmom i osobom prywatnym za współpracę, życzliwość, materialne wsparcie i pracę przy organizacji biegu.

Film i fotki dzięki wsparciu rodzininy Tatrockich (dziękujemy!):
Więcej zdjęć w galerii; https://photos.google.com/

Iwona Stankiewicz – Dyrektor Biegu

Żródło; http://www.kbsobotka.pl/bieg-rodzic-i-ja-12-v-2017-r/

Krzysztof Tatrocki

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe