Środa, 21.02.2018, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

KIEROWNIK POSTERUNKU W PIŁAWIE GÓRNEJ MISTRZEM POLSKI W TAEKWON-DO

KIEROWNIK POSTERUNKU W PIŁAWIE GÓRNEJ MISTRZEM POLSKI W TAEKWON-DO
Kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej – asp. szt. Artur Rąpała, podczas Mistrzostw Polski Taekwon-do ITF, które odbyły się w Halinowie, zdobył Złoty Medal i tytuł Mistrza Polski. W turnieju rywalizowało ponad 400 zawodników z całej Polski.

W Halinowie koło Warszawy w hali widowiskowo - sportowej odbyły się Mistrzostwa Polski w Taekwon-do ITF zorganizowane przez Polski Zrzeszenie Taekwon-do. W tegorocznych mistrzostwach udział wzięła bardzo duża ilość – ponad 400 zawodników i zawodniczek z najbardziej prężenie działających klubów w Polsce.

Złoty Medal i tytuł Mistrza Polski w walkach sami-contact Masters senior zdobył asp. szt. Artur Rąpała, reprezentujący klub SKT Tiger Dzierżoniów.  Nas zawodnik zajął również II miejsce w zawodach techniki specjalne Masters senior.

Ponadto asp. szt. Artur Rąpała jest licencjonowanym sędzią sportowym. W przerwach pomiędzy swoimi walkami sędziował zawody juniorów i seniorów.


Złoty medalista jest od 17 lat funkcjonariuszem dzierżoniowskiej komendy, a od roku pełni funkcję kierownika Posterunku w Piławie Górnej. Taekwon-do uprawa od ponad 5 lat.  
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

KPP Dzierżoniów 
podinsp. Mariusz Furgała 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wow
Wow 11.05.2017, 10:05
Wow

Pozostałe