Środa, 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

KIEROWNIK POSTERUNKU W PIŁAWIE GÓRNEJ MISTRZEM POLSKI W TAEKWON-DO

  • 11.05.2017, 09:36
KIEROWNIK POSTERUNKU W PIŁAWIE GÓRNEJ MISTRZEM POLSKI W TAEKWON-DO
Kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej – asp. szt. Artur Rąpała, podczas Mistrzostw Polski Taekwon-do ITF, które odbyły się w Halinowie, zdobył Złoty Medal i tytuł Mistrza Polski. W turnieju rywalizowało ponad 400 zawodników z całej Polski.

W Halinowie koło Warszawy w hali widowiskowo - sportowej odbyły się Mistrzostwa Polski w Taekwon-do ITF zorganizowane przez Polski Zrzeszenie Taekwon-do. W tegorocznych mistrzostwach udział wzięła bardzo duża ilość – ponad 400 zawodników i zawodniczek z najbardziej prężenie działających klubów w Polsce.

Złoty Medal i tytuł Mistrza Polski w walkach sami-contact Masters senior zdobył asp. szt. Artur Rąpała, reprezentujący klub SKT Tiger Dzierżoniów.  Nas zawodnik zajął również II miejsce w zawodach techniki specjalne Masters senior.

Ponadto asp. szt. Artur Rąpała jest licencjonowanym sędzią sportowym. W przerwach pomiędzy swoimi walkami sędziował zawody juniorów i seniorów.


Złoty medalista jest od 17 lat funkcjonariuszem dzierżoniowskiej komendy, a od roku pełni funkcję kierownika Posterunku w Piławie Górnej. Taekwon-do uprawa od ponad 5 lat.  
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

KPP Dzierżoniów 
podinsp. Mariusz Furgała 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wow
Wow 11.05.2017, 10:05
Wow

Pozostałe