Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ JUŻ PRZYGOTOWUJE SIĘ DO WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH

  • 24.04.2017, 08:33
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ JUŻ PRZYGOTOWUJE SIĘ DO WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH
W sobotę 22 kwietnia wiceminister obrony narodowej Michał Dworczyk odbył szereg spotkań z działaczami lokalnych komitetów Prawa i Sprawiedliwości, którymi zapoczątkował przygotowania PiS do kampanii samorządowej.

Na początku marca kierownictwo PiS powołało Wojewódzkie Zespoły Samorządowe, które odpowiedzialne będą za przygotowanie lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości do wyborów samorządowych w 2018 roku. W okręgu wałbrzyskim koordynatorem przygotowań został Michał Dworczyk - od 2015 poseł okręgu wałbrzyskiego. Zgodnie z Zarządzeniem Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego z dn. 6 marca 2017 r. w sprawie zmian organizacyjnych w strukturze Prawa i Sprawiedliwości do zadań Wojewódzkiego Zespołu Samorządowego należeć będzie ustalanie kandydatów na prezydentów, burmistrzów i wójtów oraz kandydatów do rad powiatów, miast i gmin oraz opiniowanie kandydatów do sejmików województw. Ponadto nowa wyborcza struktura Prawa i Sprawiedliwości ma za zadanie stworzenie wojewódzkiego programu samorządowego dla województwa oraz poszczególnych powiatów i gmin, a także przeprowadzenie szkoleń dla kandydatów.

Michał Dworczyk w sobotę odbył spotkania z komitetami PiS działającymi w gminach Dzierżoniów, Piława Górna, Niemcza, Łagiewniki, Nowa Ruda, Głuszyca, Jedlina Zdrój, Walim, Boguszów Gorce, Szczawno-Zdrój i Wałbrzych. Na spotkaniach tych poruszano m.in. kwestie propozycji programowych dla poszczególnych gmin i powiatów. W najbliższym czasie podobne spotkania zostaną zorganizowane także w powiatach świdnickim, kłodzkim i ząbkowickim. W nadchodzących wyborach samorządowych Prawo i Sprawiedliwość ma ambicje po raz pierwszy w historii wystawić swojego kandydata na burmistrza, wójta lub prezydenta w każdej gminie okręgu wałbrzyskiego.

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Do żłoba
Do żłoba 24.04.2017, 13:49
Byle gdzieś zagrzać ciepły stołek do emerytury.
Kto na burmistrza Bielawy?
Kto na burmistrza Bielawy? 24.04.2017, 11:17
Łyżwa będziesz szedł na burmistrza z PiS-u? Czy Pani Grajner?
HiHiHi
HiHiHi 24.04.2017, 12:40
Szara eminencja zbawca BielawyRuno
sza
sza 24.04.2017, 10:21
Przepraszam, że głosowałem na pis!!!
Jezusek
Jezusek 24.04.2017, 08:42
Ścierwo. Pluć im w ryj

Pozostałe