Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

WANDAL ZATRZYMANY DZIĘKI REAKCJI MIESZKAŃCÓW

WANDAL ZATRZYMANY DZIĘKI REAKCJI MIESZKAŃCÓW
Policjanci z bielawskiego komisariatu zatrzymali 36-letniego mężczyznę niszczącego wiatę przystankową. Wandal został schwytany dzięki reakcji jednego z mieszkańców tego miasta, który widząc co się dzieje, natychmiast powiadomił mundurowych. Mężczyzna, który w momencie zatrzymania miał blisko 3 promile alkoholu odpowie za zniszczenie mienia przed sądem.

Patrol prewencji został skierowany na interwencję wobec mężczyzny wybijającego szyby w wiacie przystankowej przy ul. Wolności 14 w Bielawie. O zdarzeniu bielawski komisariat został powiadomiony tuż po północy z 15/16 kwietnia, przez jednego z mieszkańców, który widząc co się dzieje, powiadomił policję i przekazał informacje niezbędne do schwytania wandala. Stróże prawa w kilka chwil od uzyskania informacji gdzie jest i jak wygląda sprawca, zatrzymali tego mężczyznę.

 

Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Bielawy, który przyznał, że w ten bezmyślny sposób chciał wyładować swoją złość. Badanie alkomatem wykazało u tego wandala blisko 3 promile alkoholu.  Za swój czyn odpowie przed sądem. Swoim działaniem wyrządził szkodę w wysokości ponad 300 zł na szkodę Gminy Miejskiej Bielawa.

To przykład prawidłowego działania w myśl kampanii "Nie reagujesz - akceptujesz", której głównym celem jest wzbudzenie w społeczeństwie braku akceptacji na zachowania negatywne, przestępcze i uciążliwe.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe