Środa, 21.03.2018, imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira

PRZED NAMI PUCHAR STREFY MTB SUDETY W BARDZIE

PRZED NAMI PUCHAR STREFY MTB SUDETY W BARDZIE
W sobotę, 15 kwietnia, w Bardzie odbędzie się pierwsza z 8 rund tegorocznego Pucharu Strefy MTB Sudety - imprezy dla fanów kolarstwa górskiego. Na liście startowej zapisanych jest już blisko 300 zawodników, zawodowców i amatorów, którzy będę rywalizować na jednym z dwóch wariantów trasy: mini (21 km) lub mega (40 km). Zapisy jednak nadal trwają, dlatego jeżeli też chcą Państwo spróbować swoich sił i poczuć wyjątkową atmosferę towarzyszącą rywalizacji MTB, można się jeszcze zapisz tutaj: http://www.strefamtbsudety.pl/puchar-strefy-mtb/

Warto dodać, że na uczestników we wszystkich kategoriach czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe m.in. rower w limitowanej edycji ,,Stalowa Łyda'', który zostanie rozlosowany pośród tych zawodników, którzy podejmą się startu we wszystkich 8 rundach tegorocznego cyklu.

Wyścigi o Puchar Strefy to od kilku lat prężnie rozwijająca się marka, która w świetny sposób promuje region Gór Sowich i Suchych poprzez aktywne spędzanie czasu na rowerze. Wydarzenia towarzyszące startom gwarantują dobrą zabawę i zastrzyk pozytywnej energii zarówno dla zawodników jak i kibiców. 

Zapraszamy już w najbliższą sobotę 15 kwietnia 2017 do Barda na start pod Hotelem Bardo od godziny 11.00. 

Szczegółowe informacje:

www.strefamtbsudety.pl

https://www.facebook.com/events/1032905006813315

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe