Poniedziałek, 19.02.2018, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

MARIUSZ WACH BĘDZIE STARTOWAŁ NA RADNEGO DZIERŻONIOWA

MARIUSZ WACH BĘDZIE STARTOWAŁ NA RADNEGO DZIERŻONIOWA
Zawodnik wagi ciężkiej Mariusz Wach trenujący od kilku lat w Dzierżoniowskim Klubie Bokserskim pod okiem trenera Piotra Wilczewskiego zamierza na stałe przeprowadzić się do Dzierżoniowa i na poważnie zaangażować w życie społeczne tego miasta. Uważa, że powinien wykorzystać zdobyte doświadczenie w szkoleniu dzieci i młodzieży. Zamierza również w przyszłorocznych wyborach samorządowych wystartować na radnego Rady Miejskiej.

Skoro mam tu zamieszkać powinienem mieć wpływ na oblicze tego miasta i dotacje jakie otrzymują poszczególne kluby sportowe. Zauważyłem, że trenerzy i prezesi klubów, którzy są obecnie radnymi mają większe przełożenie na podział środków finansowych. My również jako klub bokserski powinniśmy walczyć o swoje i mieć przedstawiciela w radzie miasta. Po za tym uważam, że raczej nie będę miał zbyt dużej konkurencji w swoim okręgu, w końcu startuje w wadze ciężkiej mówi z uśmiechem Mariusz Wach.

Bez wątpienia jest osobą rozpoznawalną i bardzo dobrze ocenianą przez lokalne środowisko sportowe. Czy zostanie radnym Dzierżoniowa okaże się już w listopadzie 2018 roku.
 

 

Oczywiście materiał ten to prima aprilisowy żart, za który przepraszamy jeśli ktoś uwierzył w naszą wybujałą fantazję, ale w końcu to 1 kwietnia więc tradycja musi być utrzymana.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ko
ko 1.04.2017, 12:23
Prima Aprillis....

Pozostałe