Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

SOUND’N’GRACE ZAMIAST BEDNARKA NA 40. DNI DZIERŻONIOWA

SOUND’N’GRACE ZAMIAST BEDNARKA NA 40. DNI DZIERŻONIOWA
Dlaczego? Kamil Bednarek rozwiązał umowę na majowy występ w Dzierżoniowie, bo będzie w tym czasie w Sopocie. Został nominowany do plebiscytu na Przebój Roku 2016 przez Superhit Festiwal, którego finał przypada właśnie na na 27 maja. Zamiast niego wystąpi więc chór Sound’n’Grace wykonujący nie tylko gospel, lecz także muzykę soul, R&B, pop i funk.

Na początku roku informowaliśmy państwa, kto wystąpi na 40. Dniach Dzierżoniowa, które w tym roku są połączone z Dzierżoniowskimi Prezentacjami. W sobotę na OSiR-ze miał wystąpić Mesayah, czyli Manuel Rengifo Diaz (hit: „Każdego dnia”), jeden z twórców polskiej sceny reggae, sięgający chętnie po dancehall i hip-hop oraz Kamil Bednarek, który szturmem podbił polskie listy przebojów i serca polskich słuchaczy, wydając takie hity, jak „Chwile jak te”, „Szukając szczęścia”, „Cisza” i wiele innych.

 Kamila Benarka zastąpi jednak niesamowity, energetyczny warszawski zespół Sound’n’Grace, który z pewnościa rozrusza dzierżoniowską publikę. Sound'n'Grace z Anną Żaczek-Biderman i Kamilem Mokrzyckim na czele nie jest bowiem klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego – koncertuje nie tylko w świątyniach, ale i w klubach jazzowych, rockowych, w centrach artystycznych oraz na scenach prestiżowych teatrów. 

Jego występy są pełne emocji, wspólnego śpiewu, tańca i pozytywnej energii. Wśród solistów, którzy pracowali, bądź nadal pracują z chórem, znajdują się laureaci Opolskich Debiutów (TVP1), Szansy na Sukces (TVP2), Twojej Drogi do Gwiazd (TVN) oraz Konkursu Piosenki im. Agnieszki Osieckiej. 

W niedzielę 28 maja zagra m.in. grupa Kombii, czyli kultowy duet Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk, który na scenie występuje razem już 40 lat, oraz formacja złożona z dziennikarzy, czyli Poparzeni Kawą Trzy. Wojciech Jagielski, Jacek Kret, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Krzysztof Tomaszewski, Marian Hilla, Mariusz Gierszewski i Rafał Bryndal zaproponują nam energetyczną mieszankę ska, rocka, punku i swingu. Warto usłyszeć utwory "Byłaś dla mnie wszystkim" czy "Okrutna, zła i podła" na żywo.


 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bednar
bednar 16.03.2017, 17:57
zamiast Bednarka?! ha ha ha!!! żenujące

Pozostałe