Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W PIESZYCACH

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W PIESZYCACH
Zapraszamy na WARSZTATY FOTOGRAFICZNO - FILMOWE. Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapisy już ruszyły. Uczestnicy zostaną zapoznani również z bardziej zaawansowanymi technikami filmowania - wykorzystanie stabilizatorów obrazu (rig, flycam, steadycam) oraz tworzenia timelapsów za pomocą zdalnie programowanych sliderów.

Warsztaty Fotograficzno - Filmowe dla młodzieży w wieku 14 - 18 lat zainteresowanej tworzeniem filmów.

Wstęp do technik fotograficznych i filmowych, zasad kadrowania, ruchu kamery, obsługi posiadanego sprzętu, nagrywania dźwięku, przygotowanie nagranego materiału oraz jego ostatecznego montażu.

Uczestnicy zostaną zapoznani również z bardziej zaawansowanymi technikami filmowania - wykorzystanie stabilizatorów obrazu (rig, flycam, steadycam) oraz tworzenia timelapsów za pomocą zdalnie programowanych sliderów.

Warsztaty są próbą wyłonienia grupy osób poważnie myślących o tworzeniu filmów i nauce sztuki filmowej. Docelowo planuje się cykliczne warsztaty w zawężonej tematyce, wybranej przez uczestników.

Arek Drygas, przez 9 lat współpracujący z TVP w Warszawie przy realizacji takich programów jak „Pytanie na Śniadanie”, „Przygarnij mnie” czy „Reporter Polski”. Autor filmów dokumentalnych i reportaży. Od 10 lat współpracuje z Fundacją WOŚP i jako wolontariusz realizuje reportaże fotograficzne podczas „Przystanku Woodstock” i warszawskiego „Finału WOŚP”. W ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 przez 14 miesięcy tworzył film dokumentalny o działaniach kulturalnych na Dolnym Śląsku. Oficjalny fotograf Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Obecnie prowadzi firmę realizującą zlecenia fotograficzne i filmowe.

Jego prace można zobaczyć na www.arekdrygas.pl oraz na jego profilach na Facebook’u, Vimeo i You Tube, do których można przejść poprzez wtyczki na stronie autora.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe