Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

TARJA TURUNEN NA STADIONIE WROCŁAW

TARJA TURUNEN NA STADIONIE WROCŁAW
6 grudnia Św. Mikołaj przyniesie na Stadion Wrocław Tarję Turunen - niezwykłą wokalistkę obdarzona fantastycznym, operowym głosem, jedną z najważniejszych postaci fińskiego rocka, przed laty współautorkę największych sukcesów formacji Nitghwish. Artystka będzie promować swój najnowszy album "The Shadow Self".

Tarja solowo już kilkukrotnie gościła w Polsce, za każdym razem wzbudzając zachwyt i uniesienie tłumnie zgromadzonej publiczności. Uczestnicy koncertów Turunen zawsze podkreślają ich niezwykłość i niesamowitą atmosferę. Wokalistka znana jest przede wszystkim ze współpracy z zespołem Nightwish, z którym nagrała 5 pełnowymiarowych albumów, które sprzedały się na całym świecie w ilości ponad miliona egzemplarzy i wielokrotnie pokryły się platyną.

Fińska wokalistka obdarzona jest tzw lirycznym sopranem. Sama komponuje i pisze teksty. Współzałożycielka heavymetalowej grupy Nightwish, z której odeszła, by zająć się karierą solową.

Jej styl, łączący klasykę, rocka i metal pozostaje jednym z najbardziej charakterystycznych we współczesnej muzyce popularnej. Jest utalentowana i gruntownie wykształcona. Wszechstronna i inteligentna. Biegle posługująca się kilkoma językami. Ikona stylu i elegancji. Nieprzeciętnie piękna. Niezwykle popularna. Wzór do naśladowania dla koleżanek po fachu. 

06.12.2016

TARJA TURUNEN + support

Wrocław, Sala Stadion

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00

Ceny biletów:

100 PLN - przedsprzedaż

120 PLN - w dniu koncertu

Bilety dostępne od 17 sierpnia na: www.shop.metalmind.com.pl; www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl; www.biletin.pl

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe