×
Czwartek, 18.01.2018, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W V EDYCJI "SUDECKICH KRYSZTAŁÓW"

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W V EDYCJI "SUDECKICH KRYSZTAŁÓW"
4 listopada 2016 roku po raz kolejny w urokliwym miejscu jakim jest Zamek na Skale w Trzebieszowicach koło Lądka Zdroju odbędzie się V już edycja Plebiscytu Gospodarczego "Sudeckie Kryształy. To największa tego typu impreza w regionie Sudetów, której głównym celem jest promocja przedsiębiorczości. Plebiscyt „Sudeckie Kryształy“ pozwala wyróżnić - spośród wielu działających w naszym regionie firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji – te, które odniosły sukces i dla innych mogą być przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności, a także żywym dowodem na to, że nawet w tak trudnych czasach, sukces gospodarczy można osiągnąć.


 
W plebiscycie Sudeckie Kryształy firmy i instytucje mogą ubiegać się o wyjątkowe statuetki w 5 kategoriach:
 
1. Najlepsza firma odpowiedzialnego biznesu
2. Najlepszy produkt turystyczny.
3. Najlepszy produkt lub usługa.
4. Najlepsza firma rodzinna.
5. Najlepsza impreza promująca region.
 
Nad wyborem tych Najlepsze będzie czuwać Kapituła Plebiscytu, w skład, której wejdą laureaci poprzednich edycji, samorządowcy oraz ekonomiści.
 
 


Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin plebiscytu dostępne są na stronie www.sudeckiekrysztaly.pl. Na zgłoszenia czekamy do 3 października 2016 r. Komplet dokumentów należy dostarczać za pośrednictwem poczty elektronicznej (na adres: kontakt@tvsudecka.pl), tradycyjnie bądź osobiście (na adres: ul. Jana III Sobieskiego 17a, 58-260 Bielawa). 
 
WYBIERAMY OSOBOWOŚĆ REGIONU SUDECKIEGO
 
Szóstą kategorią, w której przyznawana będzie statuetka Sudeckiego Kryształu jest Osobowość regionu. To zarazem jedyna kategoria, w której głos nie będzie należał do członków Kapituły, ale do każdego z Państwa!
Głosowanie odbędzie się za pomocą systemu sms zamieszczonego na oficjalnej stronie Plebiscytu Sudeckie Kryształy. Każda nominacja oznaczona będzie unikatowym kodem. To również od Państwa  zależy kto zostanie nominowany w tej kategorii, dlatego prosimy o przesyłanie swoich propozycji i nominacji osób, które swoją pracą i zaangażowaniem szczególnie wyróżniają się i angażują w życie całego regionu.  Propozycje prosimy zgłaszać mailowo na adres kontakt@tvsudecka.pl .Przypominamy, że w poprzednich edycjach laureatami w tej kategorii zostali - dr Jerzy Wester - kierownik Przychodni Miejskiej w Pieszycach, Europosłanka Lidia Geringer-De Odenberg, Były burmistrz Bielawy Ryszard Dźwiniel oraz Jerzy Gierczak radny sejmiku Województwa Dolnośląskiego oraz dyr. Dolnośląskiego Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża Zakończenie głosowania nastąpi 31 października 2016 roku o godzinie 22.00.

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe