×
Środa, 17.10.2018, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

VII DNI TURYSTYKI ZIEMI BYSTRZYCKIEJ

  • 7.09.2016, 18:50
VII DNI TURYSTYKI ZIEMI BYSTRZYCKIEJ
Już po raz siódmy zapraszam na Dni Turystyki Ziemi Bystrzyckiej organizowane w ramach Obchodów Światowego Dnia Turystyki, które w bieżącym roku odbędą się pod hasłem „Turystyka dla wszystkich - wspieranie powszechnej dostępności".

Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 22, 23, 24 września, a jej głównym celem jest m.in. promocja walorów turystycznych, historycznych i uzdrowiskowych Gminy oraz popularyzacja turystyki aktywnej. Zapraszam na czekające Państwa atrakcje, m.in.: nocne zwiedzanie Bystrzycy Kłodzkiej, wycieczki piesze, projekcje filmów górskich, prelekcje, koncerty, Dzień otwarty w kurorcie Długopole-Zdrój oraz na zwiedzanie kompleksu pałacowo-parkowego w Gorzanowie. Program Dni Turystyki Ziemi Bystrzyckiej jest dostępny na stronie www.turystyka.bystrzycaklodzka.pl w zakładce „Dni Turystyki”. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian i przesunięć w programie.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe