Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

TRZY ZŁOTE MEDALE DLA ZAPAŚNIKÓW Z BIELAWY

  • 21.06.2016, 15:03
TRZY ZŁOTE MEDALE DLA ZAPAŚNIKÓW Z BIELAWY
Aż trzy złote medale zdobyli trzech zawodnicy z Bielawy na rozgrywanych w dniach 17-18 czerwca zawodach w Piotrkowie Trybunalskim o Puchar wicemistrza olimpijskiego Piotra Stępnia, w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików.

W zawodach wzięło udział 110 zawodników z Polski, Litwy i Białorusi.  Piotr Stolarczyk w kategorii 38 kg, Błażej Hajduk - 73 kg oraz Bartosz Potyrała stanęli. Piotr Stolarczyk został wybrany również najlepszym technikiem zawodów, wygrał wszystkie walki przed czasem nie tracąc przy tym żadnego punktu. Jest to ogromny powód do dumy. Bielawianka wystawiając trzech zawodników usytuowała się na czwartym miejscu drużynowo. Gratulujemy trenerom oraz zawodnikom tak imponujących sukcesów sportowych. Po tak udanych zawodach zawodnicy udali się do pobliskiej Spały gdzie odbywał się turniej Petlasińskiego seniorów z udziałem medalistów Olimpijskich. Zwieńczeniem szczęścia było spotkanie wielu sław zapaśniczego świata i obejrzenie walk na najwyższym poziomie.

 

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 Krzysztof
Krzysztof 22.06.2016, 07:11
Super Bielawianka

Pozostałe