Środa, 25.04.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

KOMPROMITUJĄCY REMIS ŻAGWI

KOMPROMITUJĄCY REMIS ŻAGWI
W minioną sobotę 12 marca drużyna Żagwi Dzierżoniów podejmowała na własnym boisku zawodników ze Swarzędza. Mimo remisu 32:32 mecz można uznać za wielką wpadkę, ponieważ jest to raczej klęska, która wisiała nad drużyną Żagwi od meczu z Dziewiątką Legnica.

Słaba postawa w pojedynkach z Legnicą, Środą Wlkp. i Swarzędzem najsłabszymi drużynami ligi nie napawa optymizmem. Walka z Poznaniem o 1 miejsce wydaje się przesądzona...należy zastanowić się czy nie zagraża nam świetnie grający ostatnio Świebodzin, który traci 6 oczek. Z wielką przykrością na minus należy również zaliczyć wulgarność części kibiców, a zachowanie jednego z nich określić jako skandaliczne. Z pewnością nie o taki wizerunek klubu chodzi.  Komisja Gier i Dyscypliny na pewno zajmie się tematem tego meczu, co jest dość przykre. Przed Żagwią trudniejsi rywale, jak zagra zespół okaże się wkrótce.

 

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ż
ż 17.03.2016, 01:06
Telewizjo...dlaczego nie ma nigdzie informacji o źródle tekstu? co to ma być ?!
kibic
kibic 14.03.2016, 11:59
Tak to jest jak bezmózgi ze stadionów przychodzą na spotkania innych klubów. Później działacze dziwią się brakiem pieniędzy i niską frekwencją na trybunach, ale jak przyjść z rodziną na mecz gdy takie sytuacje to codzienność?

Pozostałe