Sobota, 18.11.2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

OFM BIELAWA SNAKES

OFM BIELAWA SNAKES
Bielawska drużyna futbolu amerykańskiego OFM Bielawa Snakes oficjalnie funkcjonuje od niedawna, ale już można powiedzieć, że wpisuje się mocno życie lokalnej społeczności. Pomimo problemów jakie towarzyszyły klubowi od samego początku na treningach widać duże zainteresowanie wielu osób i zaparcie w dążeniu do celu.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TyWieszKto
TyWieszKto 15.01.2016, 23:35
KUMOREK FRAJEREK BIELAWSKI xD A dla ekipy SNAKES Życzę POWODZONKA I SZYBKICH WYSTĘPÓW :D Z FARTEM !!
kibic FA
kibic FA 13.01.2016, 20:24
Owls mają prawo zrezygnować z kompensacji ale nie chcą tego zrobić bo w ten sposób się mszczą na wężach. Bardzo nie sportowe zachowanie i chyba lęk przed spotkaniem z wężami na boisku. Przykre
KIBIC OWLS
KIBIC OWLS 18.04.2016, 22:40
A jest sportowym zachowaniem wyzywanie przez węży chłopaków z OWLS ? Przecież obiecywali że połamią im nogi i ręce .... proszę też pamiętać że zdecydowana większość OWLS to jeszcze zeszłoroczni juniorzy..dzieciaki, nastolatkowie, a Sneaks to zawodnicy z kilkuletnim staże, stare bysiory .... którzy tylko potrafią obsmarowywać dupę OWLS ...tyle dla mnie w tym temacie
anonim
anonim 13.01.2016, 20:08
chlopaki chca grac ale zamiast sportu liczy sie kasa i tyle
KIBIC OWLS
KIBIC OWLS 18.04.2016, 22:44
A dlaczego nikt nie pisał o kasie, tylko o wielkiej klasie zawodnika jak np Ronaldo został sprzedany za 25 milionów euro do REALU ? Węże wytrenowali się za darmochę i teraz co ? OWLS należy się ta kompensacja i tyle
gosc
gosc 13.01.2016, 15:46
O co chodzi z tym ze nie moga grac w lidze ???
:)
:) 13.01.2016, 16:08
W tym roku w PLFA wprowadzono zasadę, że trzeba zapłacić ekwiwalent za wyszkolenie zawodnika,Jakieś 90% składu (tak przypuszczam) Snakes to byli zawodnicy Bielawa Owls zarówno seniorzy jak i byli juniorzy więc by Ci ludzie wystąpili w lidze to muszą zapłacić ekwiwalent Bielawa Owls za wyszkolenie
gosc
gosc 13.01.2016, 18:00
Szkoda, że OWLS nie musi płacić części z nich za zdobyte medale mistrzostw i utrzymywanie dobrego klimatu w drużynie.
...
... 13.01.2016, 18:49
albo za ich zdrowie zostawione na boisku

Pozostałe