Piątek, 24.11.2017, imieniny: Emmy, Flory, Romana

BIELAWA SNAKES

BIELAWA SNAKES
W Bielawie powstaje nowa drużyna futbolu amerykańskiego. W większości składa się ona z doświadczonych zawodników, poprzednio grających w klubie Bielawa Owls. Jak to się stało, że w 32 tysięcznym mieście są dwa kluby tej dyscypliny sportowej? O tym podczas treningu na Dzierżoniowskim Orliku opowiadał Adam Grosicki – jeden z współzałożycieli stowarzyszenia Bielawa Snakes.

 

Osoby zainteresowane pomocą bądź też zawodników, którzy chcieliby wstąpić w szeregi Bielawa Snake odsyłamy po więcej informacji na oficjalny facebookowy profil, a my będziemy informować o tym co ciekawego dzieje się w klubie i oczywiście życzymy sportowych sukcesów.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xxxxx
xxxxx 4.11.2015, 21:25
Ból dupy owlsow za 3,2,1... :)
zig zag
zig zag 4.11.2015, 21:14
owlsa teraz utna kase do 10 tysiecy
alicja
alicja 4.11.2015, 19:08
Brawo chłopaki!!!!!!!!!! powodzenia
unit
unit 4.11.2015, 18:10
elegancko sąsiad! powodzenia!!!!!!!!!!!
oliwka
oliwka 4.11.2015, 17:25
super drużyna
Bielawianin
Bielawianin 4.11.2015, 16:26
Nareszcie :)
...
... 4.11.2015, 15:01
klub nie ma pienieniędzy więc dzielą boisko z dziećmi hahahh
badboy
badboy 4.11.2015, 20:46
Drużyna działa zaledwie od 2-3 tygodni, nie ma kasy z miasta, wkladamy w to wlasne pieniadze, czekamy na legalizacje stowarzyszenia, aby firmy ktore zadeklarowaly pomoc mogly przkazywac wsparcie wiec daruj sobie takie komentarze :) OWLS na poczatku trenowali na kartoflisku na spolecznej lub bocznym boisku w pieszycach, nie od razu Krakow zbudowali. Psy szczekaja karawana jedzie dalej!
Podpis
Podpis 4.11.2015, 15:41
Owls mają pieniądze, a nie mają kim grać więc kto wychodzi gorzej na tym ?
adam
adam 4.11.2015, 16:30
nie wiem ale ja u owls widzialem 30 osob, a was jest max 15
badboy
badboy 4.11.2015, 20:41
Chlopie 30 osob? Chyba juniorzy i seniorzy razem :)
Bielawa Snakes
Bielawa Snakes 4.11.2015, 19:18
Czesc Adam. Wiekszosc z nas wywodzi sie z Owls i fajnie jezeli maja i nawet 100 osób gratulacje dla nich. My budujemy swoje i nawet jak bedziemy mieli grac na polanie bedziemy to robic i juz. Dla twojej informacji kilka osob juz calkiem niedlugo tez przejdzie do Snakes wiec dyskusje na temat kto bedzie lepszy rozpoczniemy po jak mamy nadzieje naszym pierwszym wspólnym meczu ! Peace :)
paleciak
paleciak 4.11.2015, 17:22
Owls nie widzieli 30 osób od 2012 roku :D
Pitoras