Środa, 25.04.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

TRWA CASTING DO PROGRAMU "NowaOna - METAMORFOZY"

  • 4.06.2013, 12:33
  • Admin TVS
TRWA CASTING DO PROGRAMU "NowaOna - METAMORFOZY"
Program "NowaOna Metamorfozy" realizowany jest przez Telewizję Sudecką i Polskie Centrum Kreacja na terenie Dolnego Śląska.

Program "NowaOna Metamorfozy" realizowany jest przez Telewizję Sudecką i Polskie Centrum Kreacja na terenie Dolnego Śląska.

Projekt NowaOna powstał z myślą o odważnych kobietach chcących zmienić swój wizerunek zewnętrzny, jak również swoją wewnętrzną postawę. Uczestniczka będzie poddana zmianom swojego wyglądu – w tym celu zaprosiliśmy do udziału najlepszych specjalistów: chirurga plastycznego (Noa Clinic), kosmetologa i fryzjera (Instytut Piękna), stomatologa (Duo Med) stylistę (Orsay, Red, Optyk Diuk).

NowaOna to również zmiany wewnętrzne, pewność siebie, przełamywanie barier – niezbędne zatem będą szkolenia i rozmowy z doświadczonym trenerem osobowości (Marcin Lechna). Niezmiernie ważnym elementem będzie też opieka trenera personalnego (Marta Tymoszkiewicz – Fitness Coaching) pod okiem którego uczestniczka ukształtuje swoją sylwetkę.

Efektem metamorfozy będzie NowaOna - piękna, zadbana i pewna siebie kobieta.

Aby wziąć udział w castingu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.pckreacja.pl, i wysłać go wraz z dwoma zdjęciami (dokładne zdjęcie twarzy, oraz zdjęcie sylwetki) do 5 czerwca 2013 r. na adres kontakt@tvsudecka.pl z dopiskiem „NowaOna Metamorfozy”.

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 5.05.2015, 16:35
Czy tylko i wyłącznie musi być osoba z Dolnego Śląska nie może być ze Śląska ;)

Pozostałe