×
Środa, 17.10.2018, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

WYJĄTKOWY POKAZ FILMOWY

  • 26.11.2013, 09:28
  • Admin TVS
WYJĄTKOWY POKAZ FILMOWY
Po raz pierwszy w Polsce pokaz filmu z lat 30 ubiegłego wieku, którego akcja dzieje się w Zamku Grodno w Gminie Walim. 29 listopada godz. 17.00 sala kinowa Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu. Szczegóły na plakatach.

Po raz pierwszy w Polsce pokaz filmu z lat 30 ubiegłego wieku, którego akcja dzieje się w Zamku Grodno w Gminie Walim. 29 listopada godz. 17.00 sala kinowa Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu. Szczegóły na plakatach.

Po raz ostatni ubrana w suknię ślubną Marianna von Soden ucieka do swojego ukochanego pamiętnika. Jeszcze raz chce napisać swoje nazwisko panieńskie, gdyż jeszcze dziś stanie się żoną doktora Heidecke, małżonką eleganckiego Franza Heidecke. Czy jest tak szczęśliwa, jak szczęśliwa powinna być panna młoda? Jakiś rodzaj przygnębienia rysuje się w jej pięknych brązowych oczach. Ciągle wraca myślami do rozmowy z jej wybrankiem, podczas której otwarcie rozmawiali o przeszłości. Ona nie miała na sumieniu żadnych grzechów, ale on miał ukochaną którą porzucił dla Marianny.

Młody pisarz Walter Peters potrzebuje pilnie odpoczynku na kilka tygodni; okrutne tryby redakcji nie pozwalają mu powrócić do pracy. Jego przyjaciel i kolega z pracy Erich Flemming wysyła go do ustronnego zamku w śląskich górach, który należy do pewnego hrabiego i zarządzany jest przez najzrzędliwszego z leśniczych. Leśniczy ma siostrzenicę o imieniu Ingeborg, a ona jest potajemną narzeczoną Flemminga. Walter z zadowoleniem wyjeżdża i obiecuje przyjacielowi pozdrowić od niego Ingeborg. OWYM ZAMKIEM JEST WŁAŚNIE ZAMEK GRODNO!!!!!!!!!

Zapraszamy!!!!!!!!!!! Unikatowy obraz z komnat zamkowych z lat 30 XX wieku!!!

Obyczajów, potraw.... Inny świat!!!! Projekt realizują Wiedza i Zycie Inne Oblicza Historii oraz Fundacja Na Rzecz Europejskiego Dziedzictwa Kultury "Świat, którego już nie ma....." Gospodarzem filmu jest Gmina Walim do której od kilku lat należy Zamek Grodno!!!!! Wstęp jest bezpłatny dla każdego kto ma ochote cofnąc się w czasie.... Zaproszeni goście oraz droga publiczności przybywajcie!!!!!!

Z pozdrowieniami Łukasz Kazek

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe