Środa, 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

WYJĄTKOWY SEANS W CINEMA 3D

  • 4.04.2014, 13:51
  • Admin TVS
WYJĄTKOWY SEANS W CINEMA 3D
Kino Cinema 3D w Galerii Świdnickiej oraz Automobilklub Sudecki zapraszają na wyjątkowy wieczór dla fanów motoryzacji. W środę 9 kwietnia o godzinie 17.45 odbędzie się specjalny seans filmu Need for Speed połączony z konferencją.

Kino Cinema 3D w Galerii Świdnickiej oraz Automobilklub Sudecki zapraszają na wyjątkowy wieczór dla fanów motoryzacji. W środę 9 kwietnia o godzinie 17.45 odbędzie się specjalny seans filmu Need for Speed połączony z konferencją prasową z okazji 42 Rajdu Świdnickiego Krause drugiej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowego Pucharu Polski.

Mamy nadzieję, że seansem o potrzebujących prędkości odpowiednio nastawimy Świdniczan przed rajdowym weekendem – żartuje dyrektor kina Katarzyna Dzwoniarska. 

Po seansie o godzinie 20.00 na sali nr 3 zawodnicy i organizatorzy porozmawiają o rywalizacji, nadziejach i zwycięstwach, o przebiegu poprzednich edycji i oczekiwaniach na tegorocznej. Rozmowę poprowadzi Karol Ferenc, ale jak sam podkreśla odda głos również widowni. Wśród zaproszonych gości są m.in. Grzegorz  Grzyb, Łukasz Habaj i Wojciech Chuchała.

Ale to nie koniec… Dla widzów pokazu specjalnego Need for Speed posiadających bilet na seans 9 kwietnia na 17.45 do wygrania rajdowe gadżety, wejścia na rajd, gifty od zawodników i wejściówki do kina. Po konferencji odbędzie się również sesja autografów z faworytami 42. Rajdu Świdnickiego Krause.

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe