Poniedziałek, 20.11.2017, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

NOWA NADZIEJA DLA MISJI

  • 12.05.2014, 13:53
  • Zbigniew Kukiełka
NOWA NADZIEJA DLA MISJI
Misja Nowa Nadzieja działa w Bielawie już od ponad 10 lat, wśród osób uzależnionych i ich rodzin. Pomaga ludziom, którzy znaleźli się na marginesie życia społecznego, bezdomnym, ubogim, uzależnionym i bezradnym życiowo.

Misja działa od ponad 10 lat w Bielawie, wśród osób uzależnionych i ich rodzin. Pomaga ludziom, którzy znaleźli się na marginesie życia społecznego, bezdomnym, ubogim, uzależnionym i bezradnym życiowo.

Zbigniew Kukiełka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 23.11.2014, 20:41
panie jarku pomagaj tym ludkotttkom i miej dalej duzo sily i zdrowia zycze
Gość
Gość 22.10.2014, 19:12
Jeszcze mieszkania nie sa przyznane a juz jest tam melina i buedel Panie buemustrzu niech pan tam zagląda od czasu do czasu bez zapowiedziSan widzialem jak stal gosciu na dworze i jaral a ponoc z twj misji nie pija i nie palaStrata pieniedzy Ciekawy jestem co za pare miesiecy tam bedzie
Gość
Gość 16.05.2014, 11:08
czy w bielawie nie bylo józ płonacego wieżowca i co sie stalo czy tu z czasem nie bedzie tak samo co na to kościół że sekta uzaleznia ludzi od siebie i rozlewa sie po balym miescie .
z calym szacunkiem dla tych ludzi którzy ciężko tam pracują życzę im wszystkiego dobrego aby nie zatracali swojej wiary jezeli byl lub są katolikami
Gość
Gość 16.05.2014, 11:08
czy w bielawie nie bylo józ płonacego wieżowca i co sie stalo czy tu z czasem nie bedzie tak samo co na to kościół że sekta uzaleznia ludzi od siebie i rozlewa sie po balym miescie .
z calym szacunkiem dla tych ludzi którzy ciężko tam pracują życzę im wszystkiego dobrego aby nie zatracali swojej wiary jezeli byl lub są katolikami
Gość
Gość 15.05.2014, 14:53
Sędzia i prorok w jednym. Jaka posiadasz tak ogromna wiedzę to może lepiej spożytkować ją na wymyślenie idealnego planu pomocy ... zanim wyślesz więcej ludzi nie do nieba...
Gość
Gość 14.05.2014, 12:28
nic nie pomagacie...jeszcze bardziej uzależniacie od siebie tych ludzi.. a po za tym w tym świecie nie ma nic za darmo..ktos na tym nieźle zarobi...ale na pewno nie Ci najmniejsi.. robicie rozgłos...w nerwach czekając na telewizje..zrobią wam remont tej rudery a później będziecie czekać...aż jednemu i drugiemu powinie sie noga..by zaprosic ich z powrotem do ośrodka a mieszkannia zostana puste...do wynajmu... czas pokaże.. póki co róbcie dalej furore.. nie szukajcie oklasków na zimie...bo w niebie już ich nie dostaniecie.. miłego dnia
Gość
Gość 13.05.2014, 08:32
„Nie zatwardzajmy serc, gdy słyszymy krzyk biednych. Starajmy się usłyszeć to wołanie. Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki.” Jan Paweł II... Nie on pierwszy był za udzielaniem pomocy... Jezus był zdecydowanie większym autorytet, ale jak widać po wypowiedziach - Bardziej pasuje filozofia Nietzschego, aby wyeliminować słabe jednostki w społeczeństwie. Więc Burmistrz i Nasze Władze powinny co... wziąć karabin jak za czasów wojny i powybijać, tych którzy tej pomocy potrzebują, bo to się tyczy nie tylko ludzi po ośrodkach ale i wszystkich... Matki z dziećmi, bo po co nam Matki, które maja dzieci, a nie mogą ich utrzymać w sumie inwalidzi, też bo tylko jakieś specjalne wejścia, podjazdy im trzeba robić - ileż na to pieniędzy trzeba! Ścieżki człowieka są różne... A na końcu Ci krytyczni staną i powiedzą "Dobra Robota" miasto jest czyste.... Co za myślenie!!!!! Ludzie lubią myśleć, że inni maja gorzej, a jak zaczyna im się układać to czym mamy się pocieszać prawda?!! Zazdrość, KRYTYCYZM - przecież wszyscy wiemy lepiej na co pieniądze powinny iść. My wszyscy wiemy lepiej tylko Władze nigdy nie wiedza. Przecież My mamy doświadczenie w tej sprawie!!! Bawią mnie a może i smucą znawcy na KAŻDY temat!!!
Gość
Gość 13.05.2014, 08:32
„Nie zatwardzajmy serc, gdy słyszymy krzyk biednych. Starajmy się usłyszeć to wołanie. Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki.” Jan Paweł II... Nie on pierwszy był za udzielaniem pomocy... Jezus był zdecydowanie większym autorytet, ale jak widać po wypowiedziach - Bardziej pasuje filozofia Nietzschego, aby wyeliminować słabe jednostki w społeczeństwie. Więc Burmistrz i Nasze Władze powinny co... wziąć karabin jak za czasów wojny i powybijać, tych którzy tej pomocy potrzebują, bo to się tyczy nie tylko ludzi po ośrodkach ale i wszystkich... Matki z dziećmi, bo po co nam Matki, które maja dzieci, a nie mogą ich utrzymać w sumie inwalidzi, też bo tylko jakieś specjalne wejścia, podjazdy im trzeba robić - ileż na to pieniędzy trzeba! Ścieżki człowieka są różne... A na końcu Ci krytyczni staną i powiedzą "Dobra Robota" miasto jest czyste.... Co za myślenie!!!!! Ludzie lubią myśleć, że inni maja gorzej, a jak zaczyna im się układać to czym mamy się pocieszać prawda?!! Zazdrość, KRYTYCYZM - przecież wszyscy wiemy lepiej na co pieniądze powinny iść. My wszyscy wiemy lepiej tylko Władze nigdy nie wiedza. Przecież My mamy doświadczenie w tej sprawie!!! Bawią mnie a może i smucą znawcy na KAŻDY temat!!!
Gość
Gość 13.05.2014, 08:17
do wszystkich hejterów i opluwaczy wszystkiego i wszystkich - oby wam życie odpłaciło tym samym!
Gość
Gość 12.05.2014, 16:43
To normalne ze pieniadze zawsze ida tam gdzie nie trzeba....ale coz co my prości ludzie na to poradzimy....
Gość