Poniedziałek, 20.11.2017, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

KRYSZTAŁOWY EKRAN 2014 DLA TELEWIZJI SUDECKIEJ

  • 29.05.2014, 01:10
  • Admin TVS
KRYSZTAŁOWY EKRAN 2014 DLA TELEWIZJI SUDECKIEJ
27 maja 2014 roku w Jachrance koło Warszawy w ośrodku konferencyjnym "Warszawianka", podczas ogólnopolskiej gali Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej, Telewizja Sudecka ponownie została nagrodzona w konkursie "To nas dotyczy".
27 maja w Jachrance koło Warszawy w ośrodku konferencyjnym "Warszawianka", podczas ogólnopolskiej gali Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej, Telewizja Sudecka ponownie została nagrodzona w konkursie "To nas dotyczy".





Admin TVS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 25.06.2014, 20:29
Jakoś widzę, że od kiedy nie ma tych kiepsko czytających pań, które powinny iść do logopedy, telewizja zmieniła się na dużo lepsze, zawodowy lektor i informacje na bieżąco, więc nie wiem kto pisze te komentarze, ale widocznie same panie, bo ktoś logicznie myślący widzi zmiany na plus i tak trzymać, a Pachura skoro tak zrobił, to jego sprawa w końcu jego firma i co chce to robi.
Gość
Gość 15.06.2014, 22:46
Pani Kasiu,Pani wpis jest tylko dodatkowym elementem świadczącym o tym,że telewizja sudecka nie będzie już tą samą telewizją co była.Widać wyraźny brak,Pani Magdy i Pani.....pozdrawiam
Gość
Gość 15.06.2014, 18:00
To,że telewizja sudecka zaczęła być zauważalna i nowsza,to nie zasługa p.A.P. tylko żeńskiej ekipy t.s. I znowu odbierają nagrody nie ci co powinni.
Gość
Gość 15.06.2014, 17:35
BARDZO MI SZKODA DZIEWCZYNY,ŻE NIE BĘDZIEMY WAS OGLĄDAĆ ANI SŁUCHAĆ. WY SOBIE PORADZICIE I WYJDZIE WAM TO TYLKO NA DOBRE,ALE TELEWIZJA I WIDZOWIE STRACĄ.ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO ........I SZKODA ...WIELKA SZKODA.
Gość
Gość 15.06.2014, 17:27
Ładnie to tak ,przypisywać sobie zasługi innych.Odeszła lepsza,ładniejsza i bardziej zorganizowana część ekipy telewizji sudeckiej.Ta telewizja jeszcze parę lat temu ,była niezauważalna ....typowa ,,wieś tańczy i śpiewa,,Teraz podejrzewam wròci do stanu poprzedniego,ale chyba .....co nie którym o to chodzi?
Mirek
Mirek 8.06.2014, 13:38
Piszecie że jakieś gwiazdy odeszły a mi się wydaje, że telewizja zmieniła się na lepsze, ciekawsze informacje, fajne obrazki i ciekawi goście. Tak trzymać!
Monika Sz.
Monika Sz. 2.06.2014, 22:42
No ten nowy dziennikarz nieźle się prezentuje
Gość
Gość 1.06.2014, 20:02
Ja słyszałam ze pracowały po 8 dni w tygodniu 12 godz na dobę i to za darmo
znajomy temat
znajomy temat 1.06.2014, 15:06
Naganna opinia? A wlascieciel tej stacji jest aniolem? Nie. Takze komentujacy niech sie podpisza, a nie tylko krytykuja. Bo siedzac przed komputerem kazdy internauta staje sie sedzia....te osoby pracowaly przez 7 dni w tygodniu, nie zarabiajac przy tym godziwej pensji, nie mowiac juz o traktowaniu....takze radze sie zastanowic, nim jeszcze raz wyda sie opinie na temat ktorego sie nie zna, lub zna od strony wladzy...
znajomy temat
znajomy temat 1.06.2014, 15:06
Naganna opinia? A wlascieciel tej stacji jest aniolem? Nie. Takze komentujacy niech sie podpisza, a nie tylko krytykuja. Bo siedzac przed komputerem kazdy internauta staje sie sedzia....te osoby pracowaly przez 7 dni w tygodniu, nie zarabiajac przy tym godziwej pensji, nie mowiac juz o traktowaniu....takze radze sie zastanowic, nim jeszcze raz wyda sie opinie na temat ktorego sie nie zna, lub zna od strony wladzy...
Gość
Gość 1.06.2014, 08:32
ale żal
Gość
Gość 31.05.2014, 23:20
Gwiazdy się zabrały do roboty i zaczęły komentarze skrobać, żeby nie było, że nic nie robią ze swoją naganną opinią.
Gość
Gość 30.05.2014, 12:52
gwiazdy? w tak niszowej i bezimiennej telewizji? hehe dobry żart
a p.Adam to zwyczajny kombinator i nie jeden już się o tym przekonał
Gość
Gość 30.05.2014, 07:55
Gratulacje Panie Adamie i dalszych sukcesów.
k. now
k. now 30.05.2014, 07:11
Tam w środku jest totalne chamstwo. A te pozytywne komentarze to piszą sobie sami negatywne kasują. Dziewczyny się zwolniły bo właściciel jest jaki jest. Tylko współczuć współpracy z takim facetem. Chytry zawsze dwa razy traci.
Gość
Gość 30.05.2014, 01:42
Biedne gwiazdy :)
Gość
Gość 30.05.2014, 01:42
Biedne gwiazdy :)
Gość
Gość 29.05.2014, 22:58
Warto też zauważyć, że ta główna nagroda jest za całokształt pacy - czyli za 20 lat. Mam wrażenie, że nawet wszystkie 4 gwiazdy razem wzięte nie pracowały w TV Sudecka tyle czasu. Więc na tę nagrodę zdecydowanie zasłużył p. Adam.
Gość
Gość 29.05.2014, 22:04
może właśnie na tym zależało Panu Pachurze by nikt nie zauważył zmian w TV?
sądząc pod podpisach pod materiałami sam wziął się ostro do pracy i widać są tego efekty,
prawda jest taka, że gdyby był w porządku wobec ludzi z którymi współpracował to na pewno nie byłoby tutaj takich komentarzy a są one jak widać dość wymowne i wszystko składa się w jedną całość,
co do samej nagrody to gratulacje dla całej ekipy, która na nią zasłużyła
Gość
Gość 29.05.2014, 21:28
Są osoby, które się podpisały. Nic nie dzieje się bez przyczyny ktoś się chciał wzbogacić na czyjejś pracy. A nazwisko to nie wszystko, bo wszystko przemija

Pozostałe