UDANY WYSTĘP ZAWODNIKÓW JUNIORA DZIERŻONIÓW

W sobotę 7 czerwca w Luboniu odbył się turniej „ OPEN MMA „ w którym zawodnicy rywalizowali w formule brazylijskiego jiu jitstu bez kimon NO – GI.

W sobotę 7 czerwca w Luboniu odbył się turniej  „ OPEN MMA „ w którym zawodnicy rywalizowali w formule brazylijskiego jiu jitstu bez kimon NO – GI. MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW w zawodach reprezentowali Patryk Ciszewski, Oskar Tkaczewski , Andrzej Zajączkowski, Marcin Gudz oraz Norbert Warchoł. Był to bardzo owocny wyjazd dla naszych zawodników gdyż każdy z nich uplasował się na podium. Najlepiej z naszych reprezentantów zaprezentował się Marcin Gudz który zdobył w kat. -85,49kg białe pasy złoty medal. W finale pokonał swojego klubowego kolegę Oskara Tkaczewskiego który wywalczył srebrny medal. Drugi medal z takiego kruszcu zdobył Norbert Warchoł w kat. -73,49 kg purpurowych pasów. Brązowe medale w turnieju wywalczyli Patryk Ciszewski oraz Andrzej Zajączkowski którzy rywalizowali w kategorii białych pasów – 79,49 kg.

Zarząd MULKS JUNIOR DZIERZONIÓW chciałby podziękować firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna oraz firmie EL MONT  z Dzierżoniowa beż których wsparcia udział w zawodach nie doszedłby do skutku. Dziękujemy również za codzienną pomoc w funkcjonowaniu naszego klubu.