Piątek, 24.11.2017, imieniny: Emmy, Flory, Romana

HAPPY BIELAWA

  • 26.10.2014, 23:21
  • Paweł Pachura
HAPPY BIELAWA
Zapraszamy do obejrzenia końcowej wersji HAPPY Bielawa. Mamy nadzieję, że wywoła to u Państwa uśmiech :)
Zapraszamy do obejrzenia końcowej wersji HAPPY Bielawa. Mamy nadzieję, że wywoła to u Państwa uśmiech :)





Paweł Pachura
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (62)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 31.10.2014, 17:55
Super wyszło!
młody bielawianin
młody bielawianin 28.10.2014, 09:31
Przecież się tu nic nie zmienia poza tym, że Pan Ryszard pojawia się 3 razy. Śmiech na sali :D Tonący brzytwy sie chwyta. Wstyd Panie Pachura wstyd. Niech Pan zatrudni porządnego handlowca, który pomoże w pozyskiwaniu sponsorów ;) Powodzenia
ZRYW
ZRYW 30.07.2014, 23:20
Wszystkim pesymistom polecam "radio maryja" a nie komentowanie rzeczy o ktorych nie macie pojecia. Nie wazne,ze wykorzystano kawałek amerykanski,wazne,ze ludzie kochaja zycie i nie zaleznie od wieku realizuja swoje pasje i podchodza do zycia z dystansem.pozdrawiam
Gość
Gość 9.07.2014, 17:37
Kij z dzierżoniowem, bielawa górą!!! :D
Gość
Gość 26.06.2014, 00:13
Czy w tym kraju nic nie można zrobić po polsku ?! Nie znalazłaby się, chociażby jedna polska piosenka, jako podkład muzyczny tego naprawdę udanego filmiku? A Bielawa nie musi być "happy", może być szczęśliwa bez amerykańskich przyśpiewek. Wystarczy, że dają nam w telewizji tylko amerykańskie filmy. PR 1, tylko w maju nadawała polskie piosenki, teraz znów tyko amerykańskie. Ale przecież żyjemy w "wolnym" kraju ?!!! Tutejszy
Gość
Gość 26.06.2014, 00:12
Czy w tym kraju nic nie można zrobić po polsku ?! Nie znalazłaby się, chociażby jedna polska piosenka, jako podkład muzyczny tego naprawdę udanego filmiku? A Bielawa nie musi być "happy", może być szczęśliwa bez amerykańskich przyśpiewek. Wystarczy, że dają nam w telewizji tylko amerykańskie filmy. PR 1, tylko w maju nadawała polskie piosenki, teraz znów tyko amerykańskie. Ale przecież żyjemy w "wolnym" kraju ?!!! Tutejszy
Bielawianin
Bielawianin 22.06.2014, 13:20
Ludzie, ten material potwierdza tylko ze co by nie zrobic zawsze znajdzie sie ktos kto spojrzy na to okiem polityka, eksperta telewizyjnego lub jeszcze innego krytyka, hitem w mojej opini jest zagonienie TV Sudeckiej do pracy spolecznej... Wezcie sie wszyscy sami do ostrej roboty, a w wolny dzien releksujcie sie przy takich filmikach, bo ten akurat pokazuje jak barwne mamy miasto, a wykonanie jak dla mnie na bardzo wysokim poziomie. A jesli chodzi o obecnosc Burmistrza, to pewnie juz sie przyzwyczail ze gdzie sie nie pojawi to na forum pojawiaja sie polityczni oponenci, jest włodarzem wiec pokazal sie w spocie o Bielawie i tyle!!!!
Gość
Gość 17.06.2014, 22:38
ŚWIETNY POMYSŁ :)) SUPER EFEKT
Gość
Gość 16.06.2014, 13:35
Człowieku myślisz że w życiu chodzi tylko i rozrywkę i imprezy? Zobacz co się dzieje na codzień. Brak pracy i perspektyw wyłonił młodych ludzi do większych miast, za granicę. W urzędach sami znajomi znajomych, upadle zakład, przekręty z jeziorem, zadymy z przyznawaniem mieszkań, zaniedbane ulice i wszystko na pokaz bo wybory się zbliżają. Poza tym burmistrz ma niewiele wspólnego z organizowaniem imprez.... on ma od tego ludzi
Gość
Gość 15.06.2014, 22:54
Wy głupki cieszcie się,że macie takiego a nie innego burmistrza.Zawsze u was coś jest organizowane ,od lat,a w miasteczkach ościennych,nic zadupie.Zobaczycie za parę lat ,przy nowym burmistrzu,będziecie się cofać i mówić,co kiedyś byłp.Pożyjemy,zobaczymy,a wy narzekajcie dalej.
Gość
Gość 15.06.2014, 21:56
Rewelacyjne nagranie, daje energię:) moim zdaniem bez burmistrza był by o wiele lepiej-on nie jes happy ;p
Gość
Gość 15.06.2014, 21:56
Rewelacyjne nagranie, daje energię:) moim zdaniem bez burmistrza był by o wiele lepiej-on nie jes happy ;p
Gość
Gość 15.06.2014, 17:48
wstyd, roboty społeczne wykonywać a nie się osmieszac
Gość
Gość 15.06.2014, 13:36
Super nagranie
Gość
Gość 15.06.2014, 07:26
super
Gość
Gość 14.06.2014, 21:08
Super Fajne!!!!! Pozdrawiam wszystkich luzaków, a w szczególności kolesi na krosach :)
Gość
Gość 14.06.2014, 18:52
Ale kogoś ciągle boli, że ten Dźwinie jest burmistrzem, zejdź chłopie z tej strony, i nie rób fermentu, tu ludzie z radością zrobili spontan i mi się podoba, a ja kocham Bielawę bez względu kto tu rządzi bo i tak wiem, że to czy mam pracę czy nie zależy ode mnie a nie od jakiegoś polityka czy urzędnika.
Gość
Gość 14.06.2014, 17:25
Jak zwykle,burmistrz wszystkich ogłupi i kupi,tu poskacze,tam zrobi igrzyska dla prostego ludu,potem pokaże twarz tygrysa walcząc o zbiornik,a na końcu triumfalnie ogłosi pozyskanie firmy do strefy,która zatrudni aż 5 osób,bo resztę pracowników ma z Dzierżoniowa.A ludzie lewitując ciągle w oparach absurdu postkomunistycznego skansenu,chóralnie krzykną HAPPY WODZU,PROWADŹ DALEJ...od cywilizacji!!!
Gość
Gość 14.06.2014, 10:44
super żeby w Mościsku takie coś udało się nakręcic wtedy każdy by wiedział ze taka wieś istnieje
Gość