PIĘĆ PŁYWACKICH MEDALI

Dominika Sztandera zdobyła w Krakowie w dniach 25-26 października dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe medale na zawodach z cyklu Grand Prix Puchar Polski. Wzięło w nich udział ponad 500 zawodników z 101 klubów z Polski.

Zawodniczka (Juvenia Wrocław), na co dzień trenująca z trenerem Andrzejem Wojtalem w Dzierżoniowie, pięć razy stawała na podium zdobywając dwa złote medale na dystansach: 50 m (31,16) i 100 m (1:08,16) stylem klasycznym, srebrny na dystansie 50 m stylem dowolnym (25,85) i dwa brązowe medale na dystansie 100 m (1:3,32) i 200 m (2:20,36) stylem zmiennym. Na dystansie 200 m stylem klasycznym (2:36,76) uplasowała się tuż za podium osiągając czwarte miejsce.