×
Czwartek, 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

LIDIA GERINGER DE OEDENBERG O OSOBOWOŚCI REGIONU 2014

  • 10.11.2014, 20:54
  • Admin TVS
LIDIA GERINGER DE OEDENBERG O OSOBOWOŚCI REGIONU 2014
Europosłanka Lidia Geringer de Oedenberg nie mogła osobiście uczestniczyć w uroczystej gali Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2014, ale korzystając z nowoczesnych mediów przesłała nam wideo gratulacje.
Europosłanka Lidia Geringer de Oedenberg nie mogła osobiście uczestniczyć w uroczystej gali Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2014, ale korzystając z nowoczesnych mediów przesłała nam wideo gratulacje.

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 14.11.2014, 11:45
"czerwone tygrysy" szczerzą kły aby w swoich pazurach trzymać rezerwat ludzi uzależnionych od ich apetytów. Idźmy na wybory i powiedzmy im stanowcze NIE ! "Nie czerwona, nie tęczowa tylko Bielawa biało-czerwona"
Gość
Gość 13.11.2014, 12:18
Rysiek zamow sobie I dla swej bandy ochroniarzy do pilnowania swojego majatku 48 godzin na dobe najlepiej bo moze byc goraco polecam porady u psychologa moga byc wskazane.I znowu komuch I jego banda przejdzie te wybory to mzonka po co to organizowac jak wiadomo kto wygra wszystko jest juz dawno zaplanowane przkupione i zorganizowane nie godzmy sie na to bo ta sa niezdrowe zarty I uniwaznijmy te wybory .Od czsow jak wasc pan Rysiek wszedl na stolek nic sie nie zmienia w kwesti bezrobocia cigle jest bardzo duze nasi mieszkancy musza sie wloczc po innych powitch jak Wroclaw,Biskupice I Dzerzoniow czy to jest w porzadku ciagla emigracjia ludzi w wieku produkcjnym ,po 2 nasz mjatek publiczny zostaje systematyczie rozkradany sprawa jeziora ,sprawa mieszkan komunalnych ,po 3 piniadze publiczne sa bezmyslnie wydawane markety mmy najwiecej w kraju jak na tak male miasto,inkubatory itd dlug miasta rosnie czy to jest wporzadku?itd..
Gość
Gość 13.11.2014, 05:15
komuchy WON za DON !!!
Gość
Gość 13.11.2014, 00:06
Koleś masz racje-oni tak mają zamulone swoje łby,że na słupach ogłoszeniowych i banerach tylko same szczerzące zęby i gęby. Dla diety radnego i wejścia w układziki zapomnieli o święcie 11 Listopada. Pokazywali się ludziom na pochodzie tylko barany(to skandal !) zapomniały o plakatach i ogłoszeniach jaki będzie program obchodów tego dnia w mieście!? To nasi przyszli patriotyczni reprezentanci a zachować się nie umieją, jaki to przykład dla młodzieży i szacunek dla nas mieszkańców miasta. No i nie było nawet gdzie w Bielawie kupić flagi biało-czerwonej na to patriotyczne Święto,to totalny obciach zadufanych w sobie bufonów, którym się chce tylko do władzy
Gość
Gość 12.11.2014, 23:53
Bielawa była i nadal jest "czerwona". Byli pezetperowcy-cwaniacy z obecnych rozmaitych komitetów wyborczych chcą być radnymi, ulokowali się na stołkach ci byli(na czele z obecnym burmistrzem naszego miasta) partyjniacy (=PZPR)po to by nadal trzymać "koryto" tj. mieć wpływ na różne poczynania w mieście za pieniądze zubożałego i otumanionego ludu bezrobotnych, emerytów, rencistów i cicho siedzących, zobojętniałych słabo zarabiających szarych myszy, którzy nie wierzą,że cokolwiek się może zmienić przy innej ekipie rządzących naszym miastem. Oczywiście budżetówka, urzędnicy różnych zarządów np. MZBM, BARL-u, OSiR-u itp., itd, to ekipa(też często postczerwona), która ma się dobrze, bo ma pracę na miejscu niezłe jak na Bielawę zarobki i rodziny, które trzeba wyżywić i utrzymać-oni zawsze będą głosować na ten dotychczasowy cwaniacko postczerwony układ. A co jakby była inna ekipa niż obecna, to nie byłoby nowych ulic, stref, dachów-też by środki pozyskiwali i coś robili. Stawiam na młodych w wyborach, którym będzie się chciało chcieć i którzy nie będą partyjniakami zwłaszcza z byłej PZPR i obecnego SLD
Gość
Gość 12.11.2014, 18:18
wszystko robione pod publike.Smiech na sali!
Gość
Gość 11.11.2014, 18:29
juz pol Europy wie kto to jest towarzysz Dzwiniel
Gość
Gość 11.11.2014, 17:47
No coz prawdziwego kandytata na te stanowisko nie ma gloslujac na Dzwinela glosujesz za bezrobociem bo ta ekipa zupelnie sobie nie radzi I nie wie jak skutecznie przciwdzialac bezrobociu tworzyc nowe miejsca pracy,glosujac na Lyzwe glosuesz na PIS itd....
Gość
Gość 11.11.2014, 13:29
Nic nie wspomina się o burmistrzu Kłodzka , aby nie wyszło na to , że tak naprawdę to on jest zwycięzcą . Porównując wyniki 49% Dzwinel i 45 % Szpytma. Burmistrz Bielawy lobbowany i wspierany przez samą TV sudecką (organizatora spektaklu), a tamten bez wsparcia i zdany jedynie na przypadkowych widzów tej TV.
Gość
Gość 11.11.2014, 13:13
Amen
Gość
Gość 11.11.2014, 12:27
Reka reke myje przekupstwa lgarstwa kolesie uklady ukladzki itd,reklamy wszysto w celch kampani wyborczj nawet nasza tv sudety nie jest tv publiczna tylko telewizja Dyktatora Ryszarda Dzwinela i jego bandy czy naprawde te srodki sa dobrze wydawne mieszkancy sami wiedza gdzie sa miejca pracy obiecywane przez nasza elite wikszosc mieszkancow dojerzdza glownie do Woclawia ,Biskupice itd czy to jest powod do dumy czy wstyd i czym tu sie chwalic wyludnionym miastem 70% ludzi w wieku produkcyjnym wyjechalo z kraju za chlebem pan o tym dobrze wie wiekszosc mieszkancow to emeryci i rencisci i mlodzierz szkolna.itd
Gość
Gość 11.11.2014, 10:14
Warto obejrzeć materiał na tvsudecka.pl o gali RPO, która odbyła się 3 listopada we Wrocławiu. Tam podsumowali dokonania wszystkich samorządów z ostatnich 8 lat. Okazało się, że Bielawa, którą zarządza burmistrz, znalazła się w gronie 3 najlepszych gmin z całego Dolnego Śląska, które umiejętnie pozyskują środki z UE i wydają je na zrównoważony rozwój miasta. Pod koniec materiału można posłuchać marszałka województwa jak ocenia dokonania Bielawy. Same ochy i achy... O Fidelu Kastro raczej tak by nie powiedział...
Gość
Gość 11.11.2014, 09:12
Gdyby był inny przez tyle lat przedstawił by swoją listę dokonań. Nie ma możliwości porównania z innym bo jest burmistrzem ( jak Fidel Kastro na Kubie, do czasu kiedy nie zmogła go choroba). Lud Fidela też chwalił bo on " dobrze" rozwinął samo promocję i propagandę sukcesu prowadzoną przez jego media .
Gość
Gość 11.11.2014, 09:00
Wow szok. Taka rekomendacja od tak szanowanej polityk budzi zaufanie!
bielawianin II
bielawianin II 11.11.2014, 08:00
Witam! A czy coś o czym mówiła Pani Lidia to nie jest prawdą. Jako mieszkaniec Bielawy twierdzę że przedstawiła fakty i to powód do dumy bielawian. Moje gratulacje!
Gość
Gość 11.11.2014, 07:52
Głosuję na Misia Uszatka , on najlepszy kandydat.
Gość
Gość 10.11.2014, 22:28
Ale ładnie powiedziane. Nic dodać, nic ująć. Głosuję na Burmistrza Ryszarda Dźwiniela!
Gość
Gość 10.11.2014, 22:10
https://www.youtube.com/watch?v=79MW2yApXok
Gość
Gość 10.11.2014, 22:09
https://www.youtube.com/watch?v=79MW2yApXok
Gość
Gość 10.11.2014, 21:57
Ubiegłoroczna zwyciężczyni, która składa gratulacje to koledzy partyjni. TV-Sudecka z tej samej opcji partyjnej. Sami zrobili ustawkę !

Pozostałe