UDANE ZAKOŃCZENIE SEZONU

W dniach 5-7 grudzień w Czarnym Borze odbył się 9 Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Czarny Bór OPEN 2014. W zawodach udział wzięło ponad 200 zawodniczek z 14-tu państw oraz całej Polski.

W dniach 5-7 grudzień w Czarnym Borze odbył się 9 Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Czarny Bór OPEN 2014. W zawodach udział wzięło ponad 200 zawodniczek z 14-tu państw oraz całej Polski. Startowały reprezentacje i ekipy z Włoch, Węgier, Francji, Niemiec, Finlandii, Norwegii, Rosji, Białorusi, Litwy, Szwecji, Estonii, Czech, Słowacji.  W zmaganiach nie zabrakło zawodniczek z Pieszyc : Karina Ambroży 48 kg, Sylwia Martyka 57 kg, Natalia Kołosz 56 kg, Paulina Martyka 52 kg oraz  Marzena Martyka 60 kg.

Nasze zawodniczki wywalczyły dwa medale. W grupie młodziczek srebrny medal w  kat. 48kg  zdobyła Karina Ambroży, która przegrała w finale z Włoszką. Brązowy wywalczyła Sylwia Martyka kat. 57 kg, która przegrała tylko jedna walkę  z
Niemką.

Cieszy fakt że nasze dziewczyny nie ustępują niczym zagranicznym zawodniczkom. Takie turnieje mają pokazać nie tylko poziom wyszkolenia polskich zawodniczek, ale porównanie go z poziomem reprezentacji zagranicznych. To był ostatni Turniej w tym roku na macie. Czas na krótki odpoczynek oraz podsumowanie sezonu 2014.