WYGRANA Z CHROBRYM GŁOGÓW

Beewatec Bielawianka Bester Bielawa wygrała bardzo ważne spotkanie z zajmującym czwarte miejsce SPS Chrobry Głogów i tym samym zrównuje się z przeciwnikiem ilością punktów.
Beewatec Bielawianka Bester Bielawa wygrała bardzo ważne spotkanie z zajmującym czwarte miejsce SPS Chrobry Głogówi tym samym zrównuje się z przeciwnikiem ilością punktów. Był to świetny i bardzo równy mecz, choć co prawda na własne życzenie nie wygrali go w trzech setach, kiedy to w pierwszym secie ulegli 22:25 prowadząc już 21:17. Zagrali konsekwentnie i zasłużenie odnieśli 6-te zwycięstwo w sezonie. Cieszą 3 punkty podopiecznych Marcina Jarosza i Andrzeja Zemanka. Oby za tydzień w Żaganiu było podobnie. Więcej o meczu pod linkiem: http://new.bielawianka-siatkowka.pl/web/index.php/news/show/id/178