Piątek, 24.11.2017, imieniny: Emmy, Flory, Romana

ROZMOWA Z POSŁANKĄ MONIKĄ WIELICHOWSKĄ

  • 20.01.2015, 19:26
  • adminTVS
ROZMOWA Z POSŁANKĄ MONIKĄ WIELICHOWSKĄ
Kolejnym gościem w naszym studio była Monika Wielichowska - posłanka na sejm RP.
Kolejnym gościem w naszym studio była Monika Wielichowska - posłanka na sejm RP.


adminTVS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 22.01.2015, 11:14
Przez 10 lat zginęło ponad 300 osób, trzymam kciuki za posunięcie sprawy do przodu. Nie ważne w jaki sposób ale trzeba walczyć o udrożnienie drogi i poprawę bezpieczeństwa. Ważne, aby coś zaczęło się dziać.
Gość
Gość 22.01.2015, 09:46
Do wniosku o modernizację 8 koniecznie należ załączyć listę ofiar śmiertelnych w wypadkach samochodowych.
Gość
Gość 22.01.2015, 05:47
Dobry wywiad oby się udało jak z obwodnicą Kłodzka
Andzelika. G
Andzelika. G 21.01.2015, 22:08
To prawda Pani Monika zrobiła dla naszego regionu bardzo dużo!!!!nie znałam osoby która by tyle z takim oddanie i sercem robiła dla naszego regionu który darzy sercem i ciągle jest jej pełno wszędzie ponieważ śledze jej prace i myśle że gdybyśmy mieli wszystkich takich posłów jak pani Monika to nasz rząd był by bez zarzutów !!!!! Ps. nie rozumiem ludzi którzy krytykują nie śledząc osiągnięć pani Moniki!!!!
Gość
Gość 21.01.2015, 20:27
Brawo, wiedzę ma i widać zdeterminowaną pracę od długiego czasu. A gdzie są inni ? Na jej www materiał obszerny tam też są gotowe formularze.
Gość
Gość 21.01.2015, 20:07
A co ma orszak i udział w nim jeśli jest katoliczką ???i powiązanie z antykoncepcją ??? Banialuki jakieś - na szczęście mamy 21 wiek i wielką świadomość.
Anna
Anna 21.01.2015, 20:05
A ja mam inne zdanie, Wielichowska od dawna zajmuje się infrastrukturą. Wystarczy zajrzeć na www.monikawielichowska.pl są tam wszystkie szczegóły pracy. Od lat się zajmuje sprawą obwodnicy Kłodzka która będzie budowana i jest jej sukcesem ale też od lat stara się o naszą drogę. Warto sprawdzić - i być obiektywnym i tyle.
Gość
Gość 21.01.2015, 13:04
Znowu gadają, a droga będzie realizowana przez nasze wnuki dla naszych prawnuków
Gość
Gość 21.01.2015, 10:45
Cała prawda, Czesi nic teraz nie robią bo jak widzieli, że my mamy to w dupie to nagle się nie ruszą bo u nas akurat są wybory i warto o tym gadać
Gość
Gość 21.01.2015, 10:28
Od Posłów PO prawdy się nie dowiemy .Długoletnia skuteczna praca Tuska nad posłami wyspecjalizowała ich w skutecznym kłamstwie.Blokowanie prac przez Czechów to tylko sprytna wymówka nie mająca nic wspólnego z naszymi problemami.Przykładem dobrych chęci i efektów niech są województwa Lubuskie czy Zachodniopomorskie które potrafiły rozwiązać problemy z drogami siłą Urzędów Wojewódzkich.Inicjatywy społeczne nie poruszą sprawy do przodu bo platformersi juz ósmy rok to olewają.
Gość
Gość 20.01.2015, 21:43
Teraz przed wyborami to wszyscy chcą wszystko, a po zapominają po co tam są
Gość
Gość 20.01.2015, 19:54
Jak można wierzyć kobiecie, która idzie w Orszaku Trzech Króli a wcześniej głosuje za ustawą aborcyjną, pochodzi z Nowej Rudy a głosuje za ustawą zamykającą następne kopalnie, jakby nie widziała na własne oczy czym to się kończy itd.

Pozostałe