Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

WIOSENNY GRAD MEDALI DLA SYNCHRONEK Z BIELAWY

Aż siedem medali w tym cztery złote przywiozły bielawskie synchronki z Ogólnopolskich zawodów 13 latek , które odbyły się w Gdańsku w pierwszy wiosenny weekend. W zawodach brało udział aż 120 zawodniczek z 9 klubów. Bielawianki kolejny raz okazały się najlepsze w klasyfikacji generalnej ,a najbardziej cieszy fakt że wygrały w każdej konkurencji.

Złoty medal w Zespołach - Cios Jula, Socha Kasia, Socha Basia, Sienkiewicz Ania i Justynka, Łyś Jagoda i Zuzia

Złoty Duet - Socha Kasia i Basia

Złota Solistka - Julka Cios

Złota Kombinacja - Cios Jula, Socha Kasia, Socha Basia, Sienkiewicz Ania i Justynka, Łyś Jagoda i Zuzia, Dziekońska Jula, Karpierz Jula

Medal Srebrny w  Duetach zdobyły Cios Jula i Dziekońska Jula, w tej samej konkurencji Siosty Sienkiewicz zajęły 4m, a Zuza i Jadzia Łyś 6m a Jula Karpierz i Natala Sieroń 10m

Medal Brązowy w kategorii Solo zajęła Kasia Socha, Basia socha m 4, Justyna Sienkiewicz 7m, a jej siostra Ania 9m.

Medal Brązowy w Zespołach zajęły zawodniczki : Dziekońska Jula, Czyżykieiwcz Jula, Karpierz Jula i Natala Sieroń

W zawodach wzięły udział również młodziutkie zawodniczki bielawskie 7-9 letnie i ich postawa oraz autentyczna radość ze startu pozwala mieć nadzieje, że klub w dalszym ciągu będzie się rozwijał .

Pozostaje podziękować wszystkim sympatykom tej pięknej dyscypliny za trzymanie kciuków...i prosić o jeszcze.