Poniedziałek, 25.09.2017, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

KANDYDAT NA PREZYDENTA RP W DZIERŻONIOWIE

  • 8.04.2015, 16:13
  • Zbigniew Kukiełka
KANDYDAT NA PREZYDENTA RP W DZIERŻONIOWIE
W środę 8 kwietnia, na placu przed pomnikiem Jana Pawła II, przy kościele pod wezwaniem Maryi Matki Kościoła w Dzierżoniowie, odbyło się spotkanie z Andrzejem Dudą, kandydatem na Prezydenta RP.

W środę 8 kwietnia, na placu przed pomnikiem Jana Pawła II, przy kościele pod wezwaniem Maryi Matki Kościoła w Dzierżoniowie, odbyło się spotkanie z Andrzejem Dudą, kandydatem na Prezydenta RP.  

Zbigniew Kukiełka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 14.04.2015, 11:04
Jak wszyscy zaklamane gnoje byle do koryta.70 lat juz naprawiaja ten biedny I umeczony kraj i narod.
Gość
Gość 13.04.2015, 15:17
Duda powinien częstować ludzi grochówką. Tak zdobywa się władzę w Bielawie, więc może w skali kraju też byłoby to skuteczne.
Gość
Gość 12.04.2015, 16:58
duda.to sie nigdy nie uda
Edwin
Edwin 12.04.2015, 15:51
Pan Duda wie co mowi zna Konstytucje i wie że Prezydent moze wnosic zarowno wlasne projekty ustaw jak i moze glupie i szkodzące Polakom ustawy wetowac. Wie o tym w odroznieniu od gajowego ze wsi. Korwin to pacholek Putina
Gość
Gość 10.04.2015, 15:16
TEN PAN DUDA CHYBA POMYLIŁ FUNKCJE PREMIERZ Z PREZYDENTEM.OBIECUJE WSZYSTKO I WSZYSTKIM.SZKODA GADAĆ.
Gość
Gość 10.04.2015, 10:26
Andrzej Duda robi naprawdę świetne wrażenie. Bezpośredni, nie unika ludzi, nie chowa się przed rozmową, nie pyszni się jak obecny lokator Pałacu Prezydenckiego. Świetny kandydat, ale przede wszystkim wartościowy człowiek.
Gość
Gość 10.04.2015, 09:42
Ludzie , wybory pomiedzy PISem a PO to jest wybór z deszczu pod rynne . Pogońmy te wszystkie pejsate i zdradzieckie ścierwa bo obudzicie sie z reką w nocniku !
Gość
Gość 10.04.2015, 03:32
OTO KANDYDAT:

W spotkaniu zorganizowanym w auli Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Sieradzu z Grzegorzem Braunem spotkało się kilkadziesiąt osób, nie tylko z Sieradza, ale również wielu okolicznych miejscowości. - Chcemy wyjść do narodu, do Polaków i pokazać, że jest szersze menu, że można wybrać polski produkt i hasło wiara, rodzina własność - mówił kandydat popierany m.in. przez Obóz Narodowo-Radykalny.

Temat spotkania dotyczył oczywiście programu Grzegorza Brauna, m.in. kwestii związanych z sądownictwem, bankowością czy podatkami. - Chciałbym zadbać o niezawisłość sądów i prokuratury. Wymiar sprawiedliwości, to być może największa grupa przestępcza w Polsce. Gdy to dotrze do Polaków, to lękałbym się o losy sędziów i prokuratorów. Trzeba odsunąć tych, co niegodnie wykonują swoją pracę i obrażają poczucie sprawiedliwości. Trzeba zacząć traktować prawo poważnie - wyjaśniał Grzegorz Braun.
Podkreślał on również, że w Polsce koniecznie trzeba odchudzić prawodawstwo i wprowadzić czytelne procedury, i przede wszystkim zmienić jego zdaniem stalinowską konstytucję. - Potrzebna jest również decentralizacja państwa i powrót do naszych silnych tradycji wolnościowych. Trzeba uprościć i zmniejszyć podatki, by w efekcie do kasy państwa wpływało ich więcej - mówił.

W czasie spotkania nie zabrakło również licznych odwołań do historii Polski, zarówno tej najnowszej, jak i sięgającej XIX w.
Gość
Gość 9.04.2015, 16:02
Nie zdawalem sobie sprawy ze w Dzirzoniowie mieszka tyle pisowskiego biedactwa umyslowego. Pan Duda jest zwyklym pacholkiem Kaczynskiego i nie on bedzie rzadzil tylko jego zbawiciel i Guru. A Guru jak wiecie juz narzadzil sie swoim bratem ktory opuscil ta chora organizacje na wieki.Biedne staruszki ktore za komuny klaskali komunista Maja nadzieje ze zbawiciel Kaczynski bedzie im piniadze workami do domu przynosil a zlodzieji na latarniach wieszal. Jakos Hofmana nie powiesili.
Gość
Gość 9.04.2015, 10:17
Oszczerców internetowych nie brakuje. Potwarcy medialni, internetowi, nie zdają sobie sprawy z ogromu zła jakie wyrządzają, a za które będą musieli kiedyś odpowiedzieć!.
Gość
Gość 9.04.2015, 09:50
Korwin - Putin dwa bratanki :(
Gość
Gość 9.04.2015, 09:50
Korwin - Putin dwa bratanki :(
Gość
Gość 9.04.2015, 09:32
Na komorowowozie nie było nikogo. Na dudabusie garstka mocherów. Na Korwina przychodzą tłumy. Nie marnujcie głosów na po-pis. Czas ich pożegnać.
Gość
Gość 9.04.2015, 09:04
SUPER spotkanie - daje nadzieję, nalezy tylko przypilnowac wyborow przed falszerzami
Gość
Gość 8.04.2015, 23:51
andrzej duda to się uda, niestety mnie nie mogło być, ale na pewno było to super spotkanie : ) Tylko Andrzej Duda !
wyborcy PO to ZJEBY
wyborcy PO to ZJEBY 8.04.2015, 21:28
Jak można głosować na PO. Trzeba być zjebem. Najgorsze to te stare śmiecie co mają po 50 parę lat wzwyż jak was nie będzie to wtedy się polepszy !!!!!! I nie jestem z PiSu bo te stare zjeby plus reszta idiotów zaraZ mnie zacznĄ oskarżać, że jestem za PiSem. TYLKO ZJEBY GŁOSUJĄ NA PO TA CIEMNA GŁUPIA MASA LUDZI KTÓRA NIE PODA NAWET ARGUMENTU DLACZEGO GŁOSUJE NA PO I SZOGUNA KOMORA. GARDZĘ ELEKTORATEM PO I SAMĄ PARTIĄ GDZIEKOLWIEK JESTEM.
Ela
Ela 8.04.2015, 19:28
Andrzej Duda prezydentem! Inteligentny, uczciwy, elokwentny, wykształcony i przystojny. Jednym słowem: do PO się nie nadaje :)
Gość
Gość 8.04.2015, 18:04
POziom lemingozy widoczny, strach ich oblatuje bo Andrzej Duda gwarantuje uczciwość, sprawiedliwość i troskę o dobro wspólne czyli troskę o naszą umilowaną Ojczyznę!!!!Szczęść Panu Boże panie Andrzeju Duda. Ludzie mali i bez rozumu glosują na PO.
Gość
Gość 8.04.2015, 17:47
Duda? Czy to szef solidarności? Bez jaj
:D:D:D:D
:D:D:D:D 8.04.2015, 17:47
on wygląda jak klaun daun i jest z PIS-iorowskiej partii :D to nie będzie mój prezydent ani wasz tylko Bronek kó...wa mać:D
dzierżoniowianka
dzierżoniowianka 8.04.2015, 17:43
Andrzej Duda kandydat na Prezydenta RP godnie zaprezentowal sie w Dzierzoniowie- mlody, sympatyczny,merytoryczny i poukladany. To przyszly maż stanu. Takiego Polska potrzebuje Prezydenta- patriotę i dbającego o interes Polski w Europie i na świecie, Serdeczne dzięki za przyjazd. Dzierżoniów CI dziękuje z calego serca za przybycie do nas i rozmowy z nami
Gość
Gość 8.04.2015, 17:03
Andrzej Duda najlepszym kandydatem na urząd Prezydenta RP!
Gość
Gość 8.04.2015, 17:02
GRZEGORZ BRAUN na PREZYDENTA! Koniec POPISU. Czas na zmiany. Zjednoczona Prawica głosuje na Grzegorza Brauna.

Pozostałe