Sobota, 24.03.2018, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

SOWA PIESZYCE NA ZAWODACH W KUDOWIE ZDROJU

  • 20.04.2015, 13:25
  • Admin TVS
SOWA PIESZYCE NA ZAWODACH W KUDOWIE ZDROJU
W miniony weekend w sobotę 18 kwietnia odbył się w Kudowie Zdrój Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Dziewcząt oraz Chłopców w zapasach w stylu wolnym.

W miniony weekend w sobotę 18 kwietnia odbył się w Kudowie Zdrój Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Dziewcząt oraz Chłopców w zapasach w stylu wolnym. W zmaganiach uczestniczyły najlepsze podopieczne klubu Sowa Pieszyce, Sylwia Martyka oraz Karina Ambroży. Zawodniczki walczyły w grupie młodziczek ur. 2001 – 2003 potwierdzając przynależność do Kadry Dolnego Śląska.

 

W turnieju bezkonkurencyjna okazała się Sylwia Martyka 60kg dla której był już to 3 zwycięski Turniej w tym roku  w 3 startach. Srebrny medal w kategorii 52 wywalczyła Karina Ambroży. Aktualnie zawodnicy i zawodniczki Sowy Pieszyce szykują się do V Międzynarodowego Turnieju  Zapaśniczego w zapasach w Pieszycach, który odbedzie sie 3 maja w Hali Zespołu Szkółw Pieszycach ulica Mickiewicza 1

 

Jestem bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych gdyż po raz kolejny udanie wystartowały w zawodach. Wkrótce Sylwia Martyka będzie uczestniczyć w zgrupowaniu Reprezentacji Polski Juniorek Młodszych w zapasach aby podnosić swój poziom sportowy – Stanisław Warchoł.

 

Wszystkich zainteresowanych pomocą przy organizacji Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach który odbędzie się 3 mają zapraszamy do współpracy.

 

Więcej infroacji udziela Stanisław Warchoł 667- 675 – 626

Wyjazd współfinansowany był ze Środków Urzędu Miasta Pieszcye.

 

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe