DOMINACJA ZAWODNICZEK Z DZIERŻONIOWA

Dąbrowska Małgorzata oraz Wójcik Laura z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęły kolejno 1 i 2 miejsce w kategorii młodziczek w VI Czasówce Szybowcowej rozgrywanej w Jeżowie Sudeckim w dniu 6 czerwca 2015 r.

Dąbrowska Małgorzata oraz Wójcik Laura z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęły kolejno 1 i 2 miejsce w kategorii młodziczek w VI Czasówce Szybowcowej rozgrywanej w Jeżowie Sudeckim w dniu  6 czerwca 2015r. Trasa zawodów, prowadziła pod wymagający 3000m podjazd pod górę szybowcową. Również w kategorii młodziczek wysokie 7 miejsce zajęła Marianna Kolinko a Zborowska Wiktoria była 9. W rywalizacji młodzików Eryk Kaczor był 5 a Robert Gasztecki zajął 7 lokatę. W wyścigu juniorów młodszych Krzesiński Mateusz uplasował się na 6 pozycji. Ostatnim wyścigiem była rywalizacja kategorii masters M40 i tutaj pewnie zwyciężył Sylwester Sordyl.

Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów za okazaną pomoc!